„Bo to jest bardzo dobra rzecz, jak się pomaga” – Powiślańska Fundacja Społeczna w spocie prosi o wsparcie
  • 0
  • 1
29.05.2020

„Bo to jest bardzo dobra rzecz, jak się pomaga” – Powiślańska Fundacja Społeczna w spocie prosi o wsparcie

W czasie epidemii koronawirusa w wielu rodzinach nasiliły się trudności. Zmieniające się warunki życia i sytuacja zamknięcia sprzyjają przemocy, nadużywaniu alkoholu, zaniedbaniom. Powiślańska Fundacja Społeczna stara się wyrównywać szanse wszystkich dzieci. W spocie najmłodsi opowiadają o pomocy, jaką otrzymują.

Fundacja stanęła w obliczu wyzwania zapewnienia im pomocy psychologicznej oraz opieki w nowej rzeczywistości. Jak podkreśla, teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest każde wsparcie – i prosi o darowizny.

W krótkim spocie dzieci opowiadają o swoich rodzinach, ale także o świetlicach czy klubach, w których mogą bezpiecznie bawić się, odrabiać lekcje i nawiązywać przyjaźnie.

Wesprzyj Powiślańską Fundację Społeczną

Nie wszystkie dzieci mają równe szanse. Kryzys związany z epidemią jeszcze pogłębił nierówności społeczne. 😔Twoja darowizna może odmienić ich los.💙Teraz bardziej niż kiedykolwiek ważne jest każde wsparcie!"Bo to jest bardzo dobra rzecz, jak się pomaga" – jak mówi Klaudia :)https://pfs.pl/pl/pomoz-dzieciom/wplac-darowizne

Opublikowany przez Powiślańska Fundacja Społeczna Środa, 27 maja 2020

  • 1
Powiślańska Fundacja Społeczna

Powiślańska Fundacja Społeczna prosi o wsparcie

28 maja 2020