Delapost dołącza do Dynamo Group jako Dynamo Post
  • 0
  • 2
5.07.2022

Delapost dołącza do Dynamo Group jako Dynamo Post

Studio postprodukcji filmowej Delapost dołącza do Dynamo Group, zmieniając nazwę na Dynamo Post. Zmiana związana jest z uporządkowaniem struktury organizacyjnej grupy.

Dynamo Post to studio postprodukcyjne oferujące kompleksowe usługi w zakresie kreacji i obróbki obrazu oraz dźwięku. Wchodzi w skład Dynamo Group utworzonej w 2004 r. przez Macieja Maciantowicza. Jej struktura umożliwia kompleksową obsługę projektów in house. Studio reprezentuje Bogdan Pieczura, który kieruje jego pracami od lutego 2021 r. Wcześniej, od 2008 r. pracował w Dynamo Film.

Zmiana nazwy to symboliczny krok i naturalne zacieśnienie wspólnoty z Dynamo Group oraz forma uporządkowania struktur w obrębie organizacji. Uspójniamy nazewnictwo z Dynamo Group, tak aby marka Dynamo była jeszcze bardziej rozpoznawalna – mówi Bogdan Pieczura, kierownik studia.

Delapost od początku był częścią Dynamo Group, funkcjonując jako odrębna jednostka. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu struktur w obrębie Dynamo będziemy mogli zaoferować naszym klientom jeszcze wyższy poziom obsługi projektów na każdym ich etapie – tłumaczy Maciej Maciantowicz, prezes Dynamo Group.

Zespół Dynamo Post liczy obecnie 30 osób. W ostatnich latach studio stworzyło dziesiątki reklam telewizyjnych dla takich marek, jak m.in. T-Mobile, Huawei, Orlen, Coca-Cola, Okocim, Canal+, Samsung, Biovital, OtoDom, PZU, mBank, PKO BP, KFC, Sery Sierpc, Too Good to Go oraz Polpharma.

W portfolio ma również współpracę przy kampaniach społecznych, np.:

  • „Otchłań” z inicjatywy Fundacji Serce Amelki, zwiększającej świadomość na temat transplantologii dziecięcej;
  • „Patrz w górę!” Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków, zwracającej uwagę na kryzys różnorodności biologicznej.

Studio zajmuje się także produkcją filmów pełno- i krótkometrażowych. W 2021 r. na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni premierę miał krótkometrażowy debiut reżyserski Agnieszki Kot, pt. „Jeszcze jeden koniec świata”. W czerwcu tego roku na ekrany kin wszedł „Samiec Alfa”. To postprodukowany przez Dynamo Post pełnometrażowy obraz w reżyserii Katii i Igora Priwieziencewów.

W skład Dynamo Group wchodzą:

  • dom produkcyjny Dynamo Film,
  • Dynamo Digital Solution,

studia:

  • postprodukcyjne Dynamo Post,
  • dźwiękowe,
  • castingowe.

Dynamo Group produkuje filmy reklamowe, filmy pełnometrażowe, teledyski, kampanie społeczne oraz digital content.

  • 2
Delapost staje się Dynamo Post

Delapost staje się Dynamo Post

Delapost staje się Dynamo Post
 

5 lipca 2022

4 lipca 2022