Decathlon z Natalią Przybysz tworzą „Rytm jogi”
  • 0
  • 2
21.10.2020

Decathlon z Natalią Przybysz tworzą „Rytm jogi”

Joga pozwala odnaleźć równowagę w skomplikowanej materii miasta i dopasować się do jego rytmu. Regularna praktyka umożliwia także odnalezienie harmonii we wszystkich aspektach życia. Decathlon wspólnie z Natalią Przybysz i producentem Jerzym Zagórskim poszukuje rytmu jogi. Stworzył też muzykę, która będzie współgrać z sekwencjami wykonywanymi podczas ćwiczeń na macie.

Wokalistka praktykuje jogę od wielu lat. Jak sama mówi, jest to jej sposób na życie, umożliwiający kontakt z samą sobą. Podobnie do regularnej praktyki podchodzi wielu innych adeptów jogi. Każdy z nich działa w swoim rytmie. Niektórzy wybierają jogę dynamiczną, podczas gdy dla innych lepszym rozwiązaniem okazują się bardziej statyczne asany. Marka Decathlon tworzy „rytm jogi” oraz muzykę pomagającą w codziennej praktyce. Do akcji zaprosiła Natalię Przybysz.

Na potrzeby projektu wspólnie z wytwórnią Kayax stworzonych zostało sześć utworów do ćwiczeń na macie. Każdy z nich zamieszczony zostanie w kanale Decathlonu na YouTube. Do 26 października na stronie www.decathlon.pl miłośnicy jogi mogą wybierać, który z utworów najlepiej wpisuje się w rytm ich praktyki.

Dodatkowo na Instagramie będą mogli zamieszczać swoje materiały wideo prezentujące asany wykonywane przy akompaniamencie konkretnego rytmu. Marka zachęca, by do nagrań tych dołączać hashtag #rytmjogi. Najciekawsze z nich zostaną użyte do stworzenia jednego teledysku ukazującego polski „rytm jogi”. W klipie wystąpi Natalia Przybysz. W akcję zaangażują się także inne joginki, które można śledzić na Instagramie: @anatomiajogi, @joga_żelazo, @basiatworek_ninjayogi oraz @nataliakusiak.

  • 2
„Rytm jogi”

„Rytm jogi” według Decathlonu

21 października 2020

  • 0
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0
21.10.2020

Freelancing w Polsce i na świecie w 2020 r. – raport Useme.com

Wartość rynku wolnych strzelców w naszym kraju zwiększy się w tym roku o 28% i przekroczy 12 mld zł. Globalna gospodarka freelancerów będzie warta w 2020 r. ponad 3 bln dol. i urośnie o 20%. Co wpływa na dynamiczny rozwój tej branży? Co przyciąga pracowników do niej i na jakie zarobki mogą liczyć? Jak pandemia zmienia ten sektor? Najnowszy obraz rodzimego i światowego rynku freelancingu prezentuje raport Useme.com.