Dawid Podsiadło zbierał reakcje przechodniów na swoją nową płytę
  • 2
  • 1
21.10.2022

Dawid Podsiadło zbierał reakcje przechodniów na swoją nową płytę

21 października debiutuje nowa płyta Dawida Podsiadły „Lata Dwudzieste”. W ramach promocji albumu artysta pytał losowych przechodniów o opinie na temat różnych utworów. W akcji pomagał mu Radosław Kotarski.

W sklepie z torbami w jednym z warszawskich przejść podziemnych Dawid Podsiadło puszczał utwory z najnowszej płyty przypadkowym przechodniom. Nagranie z akcji opublikował w sieci jako element promocji albumu.

Film został udostępniony na profilu artysty na Facebooku we wtorek 18 września. „Robię muzykę dla ludzi, więc poszedłem ich zapytać czy jest ok” – napisał Dawid Podsiadło w poście, w którym udostępnił też tracklistę.

Post zebrał do dnia premiery płyty 14 tys. reakcji, 330 udostępnień i ponad pół tysiąca komentarzy.

W 2018 r. Podsiadło sprzedawał osobiście swoje płyty w kiosku postawionym specjalnie na tę okazję pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Kiosk ten później posłużył w kampanii marki Answear jako punkt zbiórki używanej odzieży.

Przy okazji promocji tej samej płyty „Małomiasteczkowy” w centrum Warszawy pojawił się mural w formie krzyżówki. Haseł do niej należało poszukiwać na billboardach rozsianych po całym kraju.

  • 1
Dawid Podsiadło pyta o swoją muzykę

Dawid Podsiadło pyta o swoją muzykę

21 października 2022

20 października 2022