Kampania Ministerstwa Infrastruktury pod hasłem „Zwolnij, bo się przejedziesz” ma na celu zwrócenie uwagi na problem nadmiernej prędkości na polskich drogach. W roli głównej występuje Dawid Ogrodnik.
Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów
Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad57722 informacji, newslettera
oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.
Doceniasz naszą pracę?
Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.