Dawid Ogrodnik w kampanii „Zwolnij, bo się przejedziesz”- Marketing przy Kawie
Dawid Ogrodnik w kampanii „Zwolnij, bo się przejedziesz”
  • 1
  • 1
4.03.2025

Dawid Ogrodnik w kampanii „Zwolnij, bo się przejedziesz”

Kampania Ministerstwa Infrastruktury pod hasłem „Zwolnij, bo się przejedziesz” ma na celu zwrócenie uwagi na problem nadmiernej prędkości na polskich drogach. W roli głównej występuje Dawid Ogrodnik.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

57722 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

4 marca 2025

3 marca 2025