„Daj sobie czas” – mural PayPo przy Moście Poniatowskiego w Warszawie
  • 0
  • 2
25.05.2023

„Daj sobie czas” – mural PayPo przy Moście Poniatowskiego w Warszawie

Kampania PayPo „Daj sobie czas” zachęca do przemyślanych zakupów z wykorzystaniem płatności odroczonych. Mural akcji znajduje się w okolicach Mostu Poniatowskiego w Warszawie.

Hasło przewodnie z jednej strony odwołuje się bezpośrednio do tego, jak działa branża BNPL (buy now, pay later), która daje klientom czas na opłacenie swoich zakupów. Z drugiej strony wskazuje na dodatkowe korzyści wynikające z korzystania z tej formy płatności. W ramach kampanii powstał m.in. mural z hasłem „Daj sobie czas”. Pokazuje, że z PayPo można zamówić produkt, sprawdzić go i zapłacić później. Mural będzie eksponowany do końca maja.

Kreacje kampanii przez cały kwiecień były widoczne na kilkudziesięciu nośnikach outdoorowych w Warszawie, m.in. DOOH, billboardach czy podświetlanych słupach. Dodatkowo kampania emitowana była również w social media i na popularnych portalach horyzontalnych. Koncentrowała się na sytuacjach zakupowych w najpopularniejszych branżach, jak m.in. sport, fashion, kultura, elektronika czy wakacje.

  • 2
Reklama PayPo „Daj sobie czas”

Mural PayPo przy Moście Poniatowskiego w Warszawie

Mural PayPo przy Moście Poniatowskiego w Warszawie

 

25 maja 2023