Czy jesteś profesjonalnym marketingowcem?
  • 0
  • 1
27.08.2013 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy jesteś profesjonalnym marketingowcem?

Firma questus zachęca do sprawdzenia swoich kompetencji poznawczych i społecznych w ramach rekrutacji na program Professional Diploma in Marketing. Pretesty dostępne są dla wszystkich i identyfikują style uczenia się, style myślenia oraz poziom wiedzy.
(Informacja promocyjna)

Dlaczego warto wiedzieć więcej?

Każdy z nas jest inny. Mamy różne doświadczenie, zróżnicowany poziom wiedzy, na różne sposoby się uczymy. Wszystkie te czynniki sprawiają, że do planowania rozwoju zawodowego powinniśmy podchodzić indywidualnie. Wtedy możliwe jest precyzyjne określenie niedoskonałości, nad którymi należy pracować.

Questus wprowadził nową formułę programu Professional Diploma in Marketing (DM), opartą na Indywidualnym Planie Rozwoju uczestników. Bazując na wynikach z pretestów, eksperci firmy określają braki w wiedzy oraz identyfikują preferowane style uczenia się, a następnie projektują odpowiednie narzędzia wspierające proces nauki. Dzięki nim czas przeznaczony na samorozwój będzie bardziej efektywny, a szanse na sukces – jeszcze większe.

Gdzie można się sprawdzić?

Na stronie www.questus.pl/pl/page/242 znajduje się formularz dla osób zainteresowanych profesjonalnym rozwojem w programie Professional Diploma in Marketing (DM), opartym na międzynarodowych standardach.

Jakie są korzyści z udziału w programie DM?

Professional Diploma in Marketing jest certyfikowanym programem szkoleniowym brytyjskiego The Chartered Institute of Marketing, największej na świecie organizacji zrzeszającej specjalistów marketingu.

Uczestnictwo daje możliwość uzyskania prestiżowego i uznawanego na całym świecie certyfikatu londyńskiego The Chartered Institute of Marketing. Zdobędą go osoby, które ukończą program i pomyślnie zdadzą cztery egzaminy.

Ponadto uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności nie tylko na poziomie operacyjnym, ale i strategicznym. To program dla menedżerów i osób aspirujących do tego, by objąć stanowiska zarządcze. Program obejmuje tematykę z zakresu planowania marketingowego, marketingu wartości, zarządzania marketingiem i zarządzania projektami marketingowymi.

Program jest przeznaczony dla tych osób, które świadomie podchodzą do rozwoju osobistego i profesjonalnego. Uczestnictwo w programie DM w questusie jest równoznaczne z dołączeniem do Akademii questusa, społeczności zrzeszającej najlepszych w kraju menedżerów marketingu – osób odznaczających się profesjonalizmem na najwyższym poziomie, a jednocześnie pełnych pasji i entuzjazmu do poszukiwania nowych rozwiązań biznesowych.

Już teraz można aplikować do kolejnych edycji programu Professional Diploma in Marketing. Szczegółowe informacje o programie i warunkach uczestnictwa:

Zgłoszenia i dodatkowe pytania należy kierować do Agaty Stasiak (e-mail astasiak@questus.pl, tel. 601-052-704).
(Informacja promocyjna)

  • 1

27 sierpnia 2013

26 sierpnia 2013