Coś ciepłego to więcej niż posiłek – kampania dania na ciepło Lubelli
  • 1
  • 1
16.06.2021

Coś ciepłego to więcej niż posiłek – kampania dania na ciepło Lubelli

O tym, że ważny jest ciepły posiłek w ciągu dnia, wie chyba każdy. „Zjedz coś ciepłego” to także wyraz troski o najbliższych. W kampanii nowego produktu Lubella Danie na Ciepło marka podkreśla, że coś ciepłego to znacznie więcej niż posiłek.

Nowość w ofercie Lubelli ma być odpowiedzią na potrzeby wszystkich tych, którzy chcą zapewnić bliskim coś ciepłego, smacznego i pożywnego do jedzenia w ciągu dnia. Jak przekonuje marka, produkt świetnie sprawdzi się w każdej sytuacji: po pracy, po zabawie na podwórku czy podczas nauki.

Jednak ciepły posiłek to coś więcej. W reklamie nowego produktu marka podkreśla, że przygotowanie ciepłego posiłku to także dobry sposób na pielęgnowanie relacji z bliskimi i okazanie im troski.

Produkt dostępny jest na rynku w trzech wariantach smakowych: Rurki z cukinią w sosie bolońskim, Świderki ze szpinakiem w sosie śmietanowym, Kolanka z brokułami w sosie serowym.

Kampania będzie prowadzona m.in. w telewizji, Internecie, mediach społecznościowych oraz w sklepach za pośrednictwem materiałów POS. Kreacja będzie również emitowana na ekranach wybranych bankomatów.

  • Agencja reklamowa: Brainbox
  • Dom mediowy: Starcom
  • 1
Lubella proponuje coś ciepłego do przygotowania w domu

Ruszyła kampania dania na ciepło Lubelli

16 czerwca 2021

15 czerwca 2021