Conrado Moreno i Japonka Misake promują Loteriadę, nawiązując do igrzysk w Tokio
  • 1
  • 1
8.07.2021

Conrado Moreno i Japonka Misake promują Loteriadę, nawiązując do igrzysk w Tokio

Wystartowała kampania reklamowa Loteriady. Widoczna będzie przez cały okres wakacji w mediach i w punktach Lotto w całym kraju.

Letnia loteria promująca produkty Lotto będzie trwać przez lipiec i sierpień. Promuje ją kampania reklamowa „Oto jaka Loteriada!”. Można zobaczyć ją we wszystkich kanałach komunikacji: w telewizji, radiu, na nośnikach outdoorowych, w Internecie oraz w punktach sprzedaży Lotto.

Tegoroczna kampania nawiązuje do dalekiej Japonii, gdzie prowadzący „Studio Lotto” Conrado Moreno wraz z Misake poprowadzą „Letnie igrzyska nagród”. To nawiązanie do letnich igrzysk olimpijskich w Tokio i wieloletniego wsparcia Totalizatora Sportowego na rzecz polskich sportowców. Totalizator Sportowy jest sponsorem generalnym polskiej reprezentacji olimpijskiej.

W spocie wystąpiła rodowita Japonka mieszkająca od lat w Polsce. Treści wizualne kampanii eksponują nagrody i zachęcają do gry. Hasło „Oto jaka Loteriada!” ma być grą słów. W kampanii ważną rolę pełnią działania w kanałach online oraz social media, do których przygotowano specjalne materiały wideo.

Kreację przygotowała agencja Leo Burnett. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom. Okres trwania kampanii pokrywa się z czasem trwania loterii.

  • 1
Conrado Moreno i Japonka Misake

Conrado Moreno i Japonka Misake w kampanii Loteriady

8 lipca 2021

  • 0
  • 5
  • 0
  • 0
  • 0
8.07.2021

Adidas chce przełamywać tabu o sporcie w trakcie menstruacji

Według badań naukowców z Uniwersytetu St. Mary co czwarta dziewczyna rezygnuje z uprawiania sportu w okresie dojrzewania. Jednym z powodów jest obawa przed przeciekami w trakcie ćwiczeń podczas okresu. Aby zapewnić komfort i dodać użytkowniczkom pewności siebie w czasie ruchu, Adidas wprowadza na rynek legginsy TechFit Period Proof. Launchowi produktu w Polsce towarzyszy premiera odcinka „Slow Podcast”, który porusza temat miesiączki oraz aktywności fizycznej w jej trakcie.