Click Community i PA łączą się
  • 0
  • 2
18.07.2019

Click Community i PA łączą się

Agencja social media Click Community oraz agencja marketingowa PA oficjalnie dokonały fuzji. W wyniku połączenia Click Community stała się częścią PA.

Dzięki fuzji zachowujemy DNA social mediowej agencji Click Community. Jednocześnie możemy bardziej holistycznie podejść do naszych klientów, oferując im równolegle szerszy zakres usług i tym samym wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom. PA to profesjonaliści w swoim fachu. Mam pewność, że ta fuzja to przede wszystkim dobra wiadomość dla wszystkich klientów Clicka i dodatkowa możliwość rozwoju ich biznesów w Sieci – mówi Rahim Blak, założyciel Click Community.

PA stawia na trend, jakim jest MaaS, czyli marketing as a service. Łączymy specjalistyczne usługi w kompleksową strategię marketingową, stąd przejęcie Novem i części Click Community. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że nawet wśród agencji reklamowych taka transformacja będzie tylko kwestią czasu. Akwizycja 100% udziałów Novem była strzałem w dziesiątkę. Spełnia ona wszystkie wyznaczone cele biznesowe.

Wierzę, że kooperacja działań PA, Novem, a teraz także i Click Community będzie początkiem nowych, kompleksowych i digitalowych usług, na których skorzystają przede wszystkim nasi obecni oraz przyszli klienci. Bezpośrednim celem naszych aktualnych i przyszłych akwizycji jest stworzenie unikalnego podmiotu digitalowego. Takiego, który na bazie doświadczeń tych spółek będzie oferować usługi dostosowane do zmian związanych z cyfrową transformacją – mówi Grzegorz Gracz, CEO w agencjach PA, Novem i Click Community.

Na przestrzeni ostatnich miesięcy to kolejna akwizycja wśród agencji reklamowych. Za opisane wyżej akwizycje odpowiada CEO agencji PA, Grzegorz Gracz. W ubiegłym roku stanął on także za sterami agencji performance Novem. Teraz w jego kompetencjach biznesowych leżeć będzie aktywne zarządzanie agencjami PA, Novem oraz Click Community. PA planuje kolejne akwizycje.

  • 2

Grzegorz Gracz

18 lipca 2019

17 lipca 2019