„Chyba KFC zamówię” – Julia Żugaj w piosence wychwala shake'a
  • 1
  • 2
27.06.2022

„Chyba KFC zamówię” – Julia Żugaj w piosence wychwala shake’a

„Shake” to produkcja influencerki Julii Żugaj na zlecenie KFC. Reklamę w formie piosenki będzie można usłyszeć podczas najbliższej trasy koncertowej artystki.

Do współpracy przy tegorocznej ofercie KFC Deluxe Shakes została zaproszona Julia Żugaj, influencerka, tancerka i piosenkarka, a także członkini Team X.

– KFC zależało, aby ofertę KFC Deluxe Shakes wspierała osoba pełna energii, która czerpie radość z życia pełnymi garściami, a do tego jest wiarygodna w przekazie dla swoich odbiorców. Julia właśnie taka jest i za to kochają ją miliony fanów – powiedział Szymon Dyjach, buzz & appreciation manager w KFC.

W ramach współpracy powstała piosenka pt. „Shake” wraz teledyskiem nawiązujący do stylistyki lat 70/80. Influencerka przygotowała także dla swoich fanów challenge na Tik Toku. Zachęca w nim do naśladowania jej ruchów będących częścią choreografii z teledysku.

Kocham jedzenie i muzykę, więc kiedy tylko KFC zwróciło się do mnie z propozycją wspólnego projektu, niemal od razu miałam w głowie pierwsze słowa kawałka „Shake”. Razem z moim teamem mieliśmy ogromną frajdę i swobodę w tworzeniu materiału, a efekt końcowy zdecydowanie przeszedł najśmielsze oczekiwania. To murowany kandydat na przebój tego lata – powiedziała Julia Żugaj.

Strategię, kreację i realizację kampanii przygotowała agencja McCann i House of Hype. Koordynacją działań z influencerką zajmuje się Spotlight Agency, media kupił Media Direction OMD. Za działania PR odpowiada agencja Weber Shandwick.

Spot „Shake” zrealizowała ekipa Kriziz, wyreżyserował Paweł Biegun. Tekst piosenki napisali Jeremi Sikorski i Kevin Mglej, a muzykę Jeremi Sikorski, Kevin Mglej oraz Andrzej Jaworski. Za produkcję odpowiedzialni byli Jeremi Sikorski oraz Andrzej Jaworski, za mix/master – Marek Walaszek. Wydawcą utworu jest Unity Records.

  • 2
Julia Żugaj w reklamie KFC

Julia Żugaj w reklamie KFC

Julia Żugaj w reklamie KFC
 

27 czerwca 2022