Cherrissimo i kampania „Daj się oczarować” z Katarzyną Glinką
  • 0
  • 1
6.02.2023

Cherrissimo i kampania „Daj się oczarować” z Katarzyną Glinką

Marka pralin Cherrissimo (Mieszko) rozpoczęła kampanię pod hasłem „Daj się oczarować”. Ambasadorką marki jest aktorka Katarzyna Glinka. 

Kampania prowadzona jest na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w mediach społecznościowych. Promuje praliny będące połączeniem wiśni zatopionej w nadzieniu alkoholowym z dodatkiem soku wiśniowego, pokryte czekoladą. Gwiazdą działań pod hasłem „Daj się oczarować” została Katarzyna Glinka, aktorka teatralna i filmowa.


Połączenie odcieni różu i czerwieni daje efekt świeżości. Dodaje nowoczesności. Wyłamaliśmy się w ten sposób z kodów wizualnych kategorii. Zachowaliśmy klasę i elegancję, które są charakterystyczne dla Cherrissimo, jednocześnie rezygnując z dosłowności kompozycji i samej fotografii – mówi Roksana Wantulok, art directorka w agencji Ancymony.

Właśnie ta agencja po wygranym przetargu zajęła się doborem ambasadorki, konceptem kreatywnym, realizacją sesji zdjęciowej i przygotowaniem key visuala. Autorką zdjęć jest Weronika Kosińska. Katarzyna Glinka wspiera kampanię w swoich kanałach social media. Za media odpowiedzialny jest dom mediowy Wavemaker.

  • 1
Cherrissimo i Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka w kampanii pralin Cherrissimo

6 lutego 2023

5 lutego 2023