Chatbot Tymbarku zaprosi użytkownika do gry zręcznościowej „Tymbark Jump”
  • 0
  • 1
12.07.2018

Chatbot Tymbarku zaprosi użytkownika do gry zręcznościowej „Tymbark Jump”

Funbot Tymbarku potrafi już odpowiadać na wiadomości na Messengerze czy komentować zdjęcia. Za jego pośrednictwem charakterystyczny kapsel tej marki komunikuje się z fanami. Teraz będzie także proponował użytkownikom grę zręcznościową „Tymbark Jump”.

Tymbark w mediach społecznościowych rozwija chatbota, z którym można połączyć się na Messengerze. Bohater marki, kapsel, odpowiada na wiadomości na Messengerze, proponuje hasło na każdy dzień, a także komentuje zdjęcia. Teraz Tymbark chce wprowadzić element grywalizacji dzięki grze „Tymbark Jump”.

Po połączeniu z chatbotem marki Tymbark i wyrażeniu zgody na udostępnienie jej danych z Facebooka można rozpocząć grę na Messengerze. Jest to prosta zabawa zręcznościowa. Gracz ma za zadanie nieprzerwanie skakać kapslem, stukając w ekran smartfona. Powinien omijać przeszkody i zdobywać dodatkowe punkty, łapiąc owoce.

W trakcie gracz obserwuje postęp, porównując wyniki i śledząc swoją pozycję w globalnym rankingu. 12 lipca liczba rozegranych rund przekroczyła 1,5 mln.

Wprowadzeniu gry towarzyszył konkurs, a jego zwycięzcy bawili się w Gdyni na Open’er Festivalu.

Projektem i opracowaniem gry zajęła się agencja Chatbotize.

  • 1
gra „Tymbark Jump” – promo

12 lipca 2018