Castorama i „5 sposobów na” podpowiadają, co zrobić, gdy zdarzy się awaria, a sklepy budowlane są zamknięte
  • 1
  • 1
1.04.2021

Castorama i „5 sposobów na” podpowiadają, co zrobić, gdy zdarzy się awaria, a sklepy budowlane są zamknięte

Jeśli coś może się zepsuć, to na pewno zepsuje się w nieodpowiednim momencie. Ale co zrobić, gdy sklepy są zamknięte? Castorama podpowiada klientom, jak w obecnych realiach mogą bezpiecznie zrobić niezbędne zakupy dla domu. Wspólnie z ekipą z „5 sposobów na” marka przygotowała klip „Zamknięte sklepy? Castorama Ci pomoże!”.

Bohaterami filmu są twórcy kanału YouTube „5 sposobów na”, z którymi Castorama współpracuje od wielu lat. Najnowszy film to humorystyczna opowieść o różnych domowych usterkach. W sytuacji, gdy sklepy z asortymentem do napraw i remontów są zamknięte, mogą wynikać z tego problemy. Twórcy pokazują, że niektóre naprawy są niezbędne do codziennego funkcjonowania. Podpowiadają widzom, w jaki sposób obecnie mogą uzyskać pomoc w Castoramie.

Z krótkiego wideo klienci sieci mogą dowiedzieć się, że pomimo zamknięcia wewnętrznej powierzchni sprzedaży doradcy Castoramy działają jak zawsze dla klientów. Są do ich dyspozycji i chętnie pomogą. Potrzebne produkty można zamówić online bądź przez telefon. Następnie można odebrać zamówienie w specjalnie przygotowanym punkcie przy sklepie do dwóch godzin od złożenia zamówienia, bezpłatnie i z zachowaniem standardów bezpieczeństwa.

Z kolei osoby, które wolą odebrać zamówienie w domu, mogą skorzystać z usługi „zamów z dostawą” pod dowolny adres lub do paczkomatu InPostu. Dodatkowo klienci w dalszym ciągu mają możliwość skorzystania z usług, zwrotów czy reklamacji.

Film „Zamknięte sklepy? Castorama Ci pomoże!” jest dostępny na oficjalnym kanale Castoramy na You Tube.

  • 1
Castorama i „5 sposobów na” z filmem o domowych awariach

Castorama i „5 sposobów na” z filmem o domowych awariach

1 kwietnia 2021