Carlsberg sponsorem FC Liverpool przez kolejne 5 lat
  • 0
  • 2
28.05.2019

Carlsberg sponsorem FC Liverpool przez kolejne 5 lat

Marka Carlsberg i klub FC Liverpool przedłużyły partnerstwo o 5 lat. Marka będzie oficjalnym piwem drużyny do końca sezonu 2023/2024.

Nowa umowa to kontynuacja najdłużej trwającej współpracy w Premier League. Rozpoczęła się ona w 1992 r. Jako globalny partner marka Carlsberg będzie realizowała aktywności dla fanów FC Liverpool na całym świecie oraz lokalnie.

Jesteśmy dumni z przedłużenia naszej owocnej współpracy z marką Carlsberg. Od 1992 r., czyli przez 26 sezonów, cieszymy się lojalną relacją. Jej kontynuacja, łącznie 31 sezonów, jest świadectwem silnego związku między klubem a tą kultową marką. Cieszymy się, że marka Carlsberg jest uznanym członkiem rodziny LFC i liczymy na dalsze wzmacnianie naszych relacji – mówi Billy Hogan, managing director and chief commercial officer w klubie FC Liverpool.

Carlsberg na chwilę zmienił barwy na czerwone i wprowadził limitowaną edycję piwa Red Barley przygotowanego specjalnie dla fanów klubu. Piwo uwarzone zostało na bazie czerwonego słodu jęczmiennego, aby uczcić czerwony kolor strojów FC Liverpool. Limitowana edycja jest dostępna w Polsce tylko w promocjach i konkursach konsumenckich.

  • 2

28 maja 2019