Canpol Babies z cyklem filmów o karmieniu piersią i macierzyństwie
  • 1
  • 6
19.10.2021

Canpol Babies z cyklem filmów o karmieniu piersią i macierzyństwie

Marka artykułów dla niemowląt Canpol Babies ruszyła z cyklem filmów „Canpol Ladies”. W serii wideo marka chce wychodzić do swoich odbiorców i pokazywać różne strony macierzyństwa. O doświadczeniach laktacyjnych opowiadają młode mamy oraz influencerki – Cookapl, Sensifi_ oraz Nieidealni_pl.

Edukacyjno-poradnikowy format ma angażować i zachęcać widzów do zadawania pytań dotyczących laktacji. Podczas luźnej rozmowy influencerki dzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z karmieniem piersią. Serial składa się z czterech filmów, które zostaną wyemitowane w kanale marki na YouTube w październiku.

Pierwszy odcinek „Canpol Ladies” to unboxing laktatora Easy & Natural. Obok informacji o samym urządzeniu film pokazuje, jak laktator oceniają inne mamy oraz jakie produkt ma opinie na największych platformach sprzedażowych.

Gośćmi drugiego odcinka, z którymi wywiad przeprowadzi redaktorka marki Alicja, będą influencerki Sensifi_ oraz Nieidealni_pl. Opowiedzą o swoich zmaganiach związanych z macierzyństwem i laktacją. W trzecim odcinku natomiast pojawi się blogerka, influencerka, była uczestniczka „MasterChefa” – Anna Nowak, czyli Cookapl. Podczas spaceru w parku opowie o doświadczeniach z macierzyństwem, a także zapyta inne, przypadkowo spotkane mamy o ich historie związane z laktacją.

W ostatnim odcinku serii pojawi się Katarzyna Orawiec-Rymszewicz – edukatorka laktacyjna. Odpowie na najczęściej pojawiające się w komentarzach w kanałach social media pytania mam o laktację i macierzyństwo.

Pierwsze filmy są już dostępne w kanale marki na YouTube. Kolejne odcinki będą pojawiać się w każdy czwartek października. Produkcją serialu i promocją na YouTube zajęła się Pracownia Zaangażowanej Komunikacji. Do jej zadań należało również współtworzenie scenariuszy do filmów. Ze strony marki Canpol Babies za projekt odpowiada Justyna Bogucka-Kwella, communication manager.

  • 6
Canpol Babies

Canpol Babies z cyklem filmów o karmieniu piersią i macierzyństwie

19 października 2021

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
19.10.2021

Mikrodozowanie psychodelików to przyszłość wellness – twierdzą futurolodzy

Psychodeliki w małych dawkach, np. LSD czy marihuana, będą w przyszłości tak powszechne, jak kawa. Będą używane do kierowania nastrojami i wyzwalania kreatywności – twierdzili uczestnicy dyskusji na temat nadchodzących trendów w zdrowiu i wellness podczas Advertising Week. Faith Popcorn, dyrektor generalna i futurolog w Brain Reserve oraz Julian Cohen, dyrektor ds. innowacji w Canopy Growth uważają, że trend ten przyspieszył zarówno za sprawą technologii, jak i pandemii.