Canal+ i Netflix ze wspólną ofertą
  • 1
  • 2
3.12.2019

Canal+ i Netflix ze wspólną ofertą

3 grudnia Canal+ oraz Netflix rozpoczęły współpracę. Przedstawiają polskim klientom ofertę, która łączy Canal+ i Netflix w jednym pakiecie. Klienci, którzy skorzystają z oferty łączonej, będą mogli otrzymać dodatkowo dostęp do Netflixa na 12 miesięcy w prezencie.

Wspólna oferta łączy w ramach jednego pakietu dostęp do seriali i filmów, sportu na żywo, produkcji własnych platform Canal+ i Netflix, polskich i międzynarodowych hitów kinowych oraz technologii 4K.

Ofertę łączoną będzie można zamówić w Polsce w trzech pakietach. W najbogatszym pakiecie Superpremium 4K abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Premium (odtwarzanie na czterech ekranach jednocześnie w jakości 4K) na 12 miesięcy w prezencie. Cena abonamentu przez pierwsze 12 miesięcy wyniesie w promocji 139,99 zł/mies. (po tym czasie 182,99 zł/mies.).

W pozostałych dwóch ofertach Comfort+ oraz Extra+ abonenci otrzymają dostęp do Netflixa Standard (odtwarzanie na dwóch ekranach jednocześnie w jakości HD) w prezencie na 6 miesięcy. W pakietach abonenci znajdą odpowiednio 131 i 168 kanałów w cenach:

  • 89,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 132,99 zł/mies.),
  • 99,99 zł/mies. przez pierwsze 6 miesięcy (następnie 142,99 zł/mies.).

Abonenci będą mogli w dowolnym momencie zmienić ofertę z opcji Standard na Premium za kwotę dodatkowych 9 zł/mies. Oferty obowiązują przy umowach zawieranych na 24 miesiące.

Od 4 grudnia usługa Netflix będzie udostępniana na dekodery 4K UltraBox+ w procesie automatycznej aktualizacji. Netflix na dekoderze 4K dostarczy abonentom takich samych doświadczeń, jak przy korzystaniu z serwisu na innych platformach. Sterowanie z poziomu pilota pozwoli na przełączanie się między światem telewizji na żywo a światem VoD.

Posiadacze abonamentu Canal+ będą mogli założyć nowe lub wykorzystać istniejące już konto Netflix w ramach oferty łączonej. Zachowają wszystkie ustawienia i pełną historię konta. Płatność za pakiet będzie rozliczana w ramach jednego rachunku od Canal+. Nie jest wymagane podawanie dodatkowych metod płatności.

  • 2
Canal+ i Netflix ze wspólną ofertą

Canal+ i Netflix ze wspólną ofertą

Canal+ i Netflix ze wspólną ofertą

3 grudnia 2019

  • 1
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
3.12.2019

Znani Polacy zachęcają do korzystania z polskich produktów i usług w kampanii „Wybieram 590 – sobota dla Polski”

Joanna Jabłczyńska, Maciej Kurzajewski, Jacek Lenartowicz i Anna Popek – to tylko niektóre osoby znane z przestrzeni publicznej, które wspierają ogólnopolską kampanię „Wybieram 590 – sobota dla Polski”. Punktem kulminacyjnym będzie sobota, 7 grudnia. Organizatorzy, partnerzy i ambasadorzy kampanii zachęcają Polaków, żeby tego dnia podczas zakupów sięgali po polskie produkty oraz usługi i w ten sposób wspierali rozwój kraju.