Call for papers dla badaczy: zbliża się konferencja Cyber 7.0
  • 0
  • 1
24.01.2017

Call for papers dla badaczy: zbliża się konferencja Cyber 7.0

Polskie Towarzystwo Badaczy Rynku i Opinii zaprasza do składania propozycji wystąpień na konferencji Cyber 7.0. Jej temat to „Cyber-wszechświat i niewidzialny konsument”, a samo wydarzenie odbędzie się 6 kwietnia w Warszawie.

Cyber 7.0 to siódma edycja konferencji CyberResearch i CyberRE, poświęconej dyskusji o styku cyfrowości i konsumpcji. Odbywający się od 2010 r. event zgromadził ponad 1000 uczestników, którzy zobaczyli niemal 150 prezentacji. Co roku program tworzony jest przez CyberRadę po selekcji zgłoszeń nadesłanych w odpowiedzi na otwarte call for papers.

Konferencja Cyber 7.0 poświęcona będzie dwóm głównym obszarom tematycznym:

  • świat cyfrowy przejmuje kontrolę
  • niewidzialny konsument

Obserwujemy dwa zjawiska w cyberprzestrzeni, które w najbliższym czasie będą silnie wpływały na biznes i marketing, a więc także na badania. Pierwsze to narastająca dominacja sfery cyfrowej nad światem, który dotychczas określaliśmy jako realny. Drugim jest sukcesywne zacieranie się obrazu pojedynczego człowieka.

Tworzy to nowe napięcia i nowe możliwości. Trudno jest nam wyobrazić sobie świat zdominowany przez boty i algorytmy, w którym człowiek, kiedyś będący w centrum uwagi, staje się coraz mniej widoczny.

Prezentacje można zgłaszać do 5 lutego 2017 r. poprzez formularz dostępny na stronie ptbrio.pl/cyber70.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

24 stycznia 2017