Burger King stworzył Whoppera dla psów
AdvertisementAdvertisement
  • 1
  • 0
30.11.2018

Burger King stworzył Whoppera dla psów

Burger King zaproponował rozwiązanie wszystkim tym, którzy mają dość błagalnych spojrzeń swoich czworonogów, gdy spożywają posiłek. Marka stworzyła Whoppera dla psów.

Dogpper (jego nazwa powstała z połączenia wyrazu dog i nazwy burgera) to psie ciasteczko o smaku przypominającym Whoppera. Jak tłumaczy rzecznik prasowy firmy, jest ono zrobione z mąki owsianej, mąki z brązowego ryżu, prawdziwej wołowiny, sera cheddar, jajek i ziaren sezamu. Sieć nie poleca jednak podawania smakołyku innym zwierzętom.

W ramach partnerstwa z firmą dostawczą DoorDash w USA restauracja ogłosiła, że jej najnowszy smakołyk nie jest dla ludzi, ale ich czworonożnych przyjaciół.

Psią przekąskę otrzymają osoby, które zamówią Whoppera z dostawą od DoorDash. Jeśli wpiszą kod Dogpper, począwszy od 28 listopada do 4 grudnia nie zapłacą za dostarczenie zamówienia o wartości powyżej 10 dol.

Jednocześnie w dniu wprowadzenia oferty Burger King zamieścił na Twitterze kilka dziwnych tweetów. Czy to komunikaty skierowane do psów? Sieć nie ujawnia szczegółów.

Źródło: www.today.com

30 listopada 2018

29 listopada 2018