Blachotrapez oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski
  • 0
  • 3
17.02.2017

Blachotrapez oficjalnym partnerem piłkarskiej reprezentacji Polski

15 lutego producent pokryć dachowych i elewacyjnych Blachotrapez uzyskał tytuł oficjalnego partnera reprezentacji Polski w piłce nożnej. Umowa została podpisana w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej i będzie obowiązywała do 31 lipca 2018 r.

W trakcie dwuletniego kontraktu firma będzie sponsorem drużyny narodowej do końca eliminacji mistrzostw świata oraz – w razie awansu – na czas turnieju finałowego w Rosji. Ponadto została partnerem portalu www.laczynaspilka.pl, który zrzesza kibiców.

Renata Skawska, współwłaścicielka firmy Blachotrapez i Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN

Umowa upoważnia Blachotrapez do posługiwania się tytułem oficjalnego partnera piłkarskiej reprezentacji Polski oraz do wykorzystywania we własnej działalności marketingowej oficjalnego logotypu reprezentacji.

Logo firmy pojawi się z kolei w reklamach podczas meczów drużyny narodowej rozgrywanych w Polsce, a także na tablicach sponsorskich w czasie konferencji prasowych, na stronie internetowej PZPN i na zaproszeniach, biletach oraz programach meczowych.

Od lewej: Rafał Michalski, prezes zarządu Blachotrapezu, Renata Skawska, współwłaścicielka firmy, Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN, Andrzej Placzyński, prezes zarządu Lagardere Sports Poland

  • 2

17 lutego 2017

Reklama

16 lutego 2017

Reklama