Do Biedronki wraca Gang Słodziaków
  • 1
  • 24
23.08.2019

Do Biedronki wraca Gang Słodziaków

Cztery duże i sześć małych pluszaków liczy Gang Słodziaków, który 26 sierpnia wkroczy do Biedronki. Tegoroczny skład to duże Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz ich mali przyjaciele: lisek Lucuś, pszczółka Pola, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek, sówka Zosia i zajączek Zuzia. Stali się oni również bohaterami nowej książki opowiadającej o przygodach na leśnej polanie.

Wszystkie maskotki oraz książkę będzie można zdobyć, robiąc regularnie zakupy w sieci Biedronka. Nowością w tegorocznej akcji są Słodziaki Juniorzy, ale nie tylko. Jest też książka o przygodach, które ma Gang Słodziaków, a w niej QR kody. Jest również aplikacja mobilna.

Podczas czytania będzie można wsłuchać się w dźwięki lasu wplecione w nastrojowe melodie. Pozwoli to w jeszcze większym stopniu przenieść się w wyobraźni na magiczną polanę.

W ramach tegorocznej akcji nasze sklepy odwiedzi dziesięciu nowych bohaterów Gangu Słodziaków. Chcemy po raz kolejny pokazać, że da się połączyć zabawę i zbieranie maskotek z ważnym przekazem, jakim jest zachęta do czytania.

Trzy książki opowiadające o przygodach pierwszego Gangu trafiły do ponad dwóch milionów polskich domów. Jesteśmy pewni, że i tym razem nasi bohaterowie skłonią niejedną rodzinę do wspólnego głośnego czytania, odkrywania magicznego świata Słodziaków i zabaw pobudzających wyobraźnię – mówi Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka.

Nowa akcja rozpoczyna się 26 sierpnia. By wziąć w niej udział, należy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce. Można będzie kolekcjonować je do 17 listopada, a pluszaki i książkę odbierać do 1 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

Każdego ze Słodziaków będzie można otrzymać za darmo po zebraniu 60 naklejek. Czterdzieści naklejek będzie uprawniało do jego zakupu za 19,99 zł za sztukę lub do otrzymania za darmo Słodziaka Juniora. Piętnaście zebranych naklejek pozwoli odebrać książkę „Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany Gangu Słodziaków”. Tę pozycję będzie też można kupić w Biedronce w regularnej cenie 9,99 zł, natomiast dużego Słodziaka w cenie 49,99 zł.

Jeden punkt w postaci naklejki można dostać za każde wydane w Biedronce 40 zł. Zbieranie punktów może być szybsze dzięki dodatkowym punktom przyznawanym za:

  • zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka,
  • zakup warzyw lub owoców,
  • zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł.

Dodatkowe punkty są przyznawane wyłącznie do transakcji spełniających kryterium zakupów 40 zł.

Przykładowo: za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka na kwotę minimum 40 zł, wśród których znajdzie się przynajmniej jedno warzywo lub owoc oraz produkty specjalne o wartości minimum 10 zł, będzie można otrzymać 4 naklejki (4 pkt). Przy analogicznych zakupach na kwotę minimum 80 zł liczba punktów wzrasta do ośmiu.

W pierwszej edycji Gangu Słodziaków bohaterami było 6 pluszaków: lis Lucek, jeż Jerzyk, sowa Zosia, bóbr Borys, ryś Rysio i zając Zuzia. W sumie w rękach klientów znalazło się ponad 7 mln Słodziaków. W ramach akcji wydano też 3 książki opowiadające o przygodach członków Gangu, które trafiły do ponad dwóch milionów polskich domów.

  • 24

22 sierpnia 2019