Betclic sponsorem polskich siatkarzy
  • 0
  • 2
8.07.2019

Betclic sponsorem polskich siatkarzy

Betclic został oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Bukmacher mający licencję na działalność w Polsce podpisał trzyletnią umowę. Otrzymał prawa do wykorzystania wizerunku zawodników i posługiwania się tytułem oficjalnego sponsora reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Jego logo znajdzie się na odzieży sportowej aktualnych mistrzów świata.

Na mocy podpisanej umowy na spodenkach meczowych i rozgrzewkowych oraz spodniach dresowych biało-czerwonych siatkarzy pojawi się logo firmy Betclic. Umowa gwarantuje sponsorowi ekspozycję stadionową oraz możliwość wykorzystania wizerunku zawodników i logo Polskiego Związku Piłki Siatkowej w kampaniach reklamowych.

Jesteśmy niezmiernie dumni i szczęśliwi, mogąc wspierać dwukrotnych mistrzów świata, idoli milionów kibiców w całej Polsce i na świecie. Wspieranie polskiego sportu to kluczowy element naszej strategii marketingowej. Chęć sponsorowania siatkarzy towarzyszyła nam od samego początku przygotowań do wejścia Betclic na polski rynek.

Siatkówka to jedna z najpopularniejszych dyscyplin. Mamy te same barwy i ten sam cel, co drużyna narodowa: być numerem jeden. Z niecierpliwością czekamy na rozwój tego partnerstwa i wielkie przedsięwzięcie, w które zaangażuje się nasza polska reprezentacja narodowa – awans i medal na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca jest gwarantem jego realizacji – mówi Bartłomiej Płoskonka, country manager firmy Betclic w Polsce.

Podkreśla on również, że współpraca z reprezentacją Polski w siatkówce to jeden z głównych, ale nie jedyny projekt sponsorski firmy. Firma Betclic ogłosiła już podpisanie umowy z mistrzem Polski w piłce nożnej, drużyną Piasta Gliwice. Kolejne umowy zostaną ogłoszone wkrótce.

  • 2

8 lipca 2019

5 lipca 2019