Barbara Kurdej-Szatan zamieściła wulgarny wpis o Straży Granicznej. Play odcina się od poglądów celebrytki
  • 0
  • 2
8.11.2021

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła wulgarny wpis o Straży Granicznej. Play odcina się od poglądów celebrytki

„K***A !!!!!!!!!!Mordercy”, „maszyny bez mózgu” – napisała Barbara Kurdej-Szatan na swoim profilu na Instagramie o funkcjonariuszach Straży Granicznej. Po fali krytyki aktorka przeprosiła. Wobec jej poglądów zdystansowała się marka Play, w której reklamach Kurdej-Szatan występuje od 2013 r.

Wulgarny wpis na profilu aktorki pojawił się w piątek 5 listopada. Był komentarzem do filmu opublikowanego przez Ogólnopolski Strajk Kobiet. Pokazywał funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy nie dopuszczają do przekroczenia granicy przez grupę imigrantów – w tym kobiety i dzieci.

„K***A !!!!!!!!!! K***aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k***a ‚straż graniczna’????? ‚Straż’?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K***a!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać??????? K***aaaaaaaaa!!!!!!!! I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła!!!!!!” – napisała aktorka.

Obrażała też internautów, którzy zwracali jej uwagę na wulgaryzmy we wpisie.

Po jakimś czasie Kurdej-Szatan usunęła wpis, a w sobotę zamieściła kolejny. Przeprosiła za wulgaryzmy i wytłumaczyła emocjonalną reakcję:

„Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa”.

Barbara Kurdej-Szatan od 2013 r. jest twarzą marki Play. W kampanii przygotowanej przez agencję Grandes Kochonos początkowo postaci jej i Macieja Łagodzińskiego miały być tylko stałym dodatkiem do gwiazd pojawiających się w spotach. Kurdej-Szatan wzbudziła jednak taką sympatię, że sama stała się celebrytką. Profil „Blondynka z reklamy Play” w miesiąc od startu kampanii zgromadził 150 tys. widzów. Ówczesny rzecznik prasowy Play Marcin Gruszka przyznał, że było to niespodziewane dla samej marki.

Teraz Play wydał oświadczenie, w którym odciął się od poglądów aktorki:

„Widzimy, jak duże poruszenie wywołały niektóre treści zamieszczane przez Panią Barbarę Kurdej-Szatan, która występuje w reklamach Play. Wiadomości publikowane na jej prywatnych profilach w mediach społecznościowych wyrażają jej opinię i nie są w żadnym wypadku stanowiskiem Play”.

  • 1
Barbara Kurdej-Szatan zamieściła wulgarny wpis o straży granicznej

Barbara Kurdej-Szatan zamieściła wulgarny wpis o straży granicznej

Kurdeć-Anioł

1 miesiąc temu

Żałosna kretynka, która nie rozumie, że na granicy prowadzona jest wojna hybrydowa inspirowana przez Moskwę. Tacy jak ona, idaelistyczni, oderwani od rzeczywistości szkodnicy zawsze upraszczają i powodują zamęt. Niech uważa aby te jej dwa bombelki były bezpieczne jeśli zawalimy prowokacje na granicy .

Rozwiń komentarze

7 listopada 2021

6 listopada 2021

5 listopada 2021

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 4
5.11.2021

Organizacje branżowe apelują o zaniechanie prac nad tzw. Ustawą wolnościową

Przedstawiciele ośmiu organizacji branżowych działających na rzecz branży internetowej w Polsce wystosowały list otwarty do Ministra Sprawiedliwości. Postulują zaniechanie prac nad projektem ustawy o ochronie wolności słowa w internetowych serwisach społecznościowych (tzw. Ustawą wolnościową). List otwarty podpisali reprezentanci: Business Centre Club, Cyfrowej Polski, IAA Polska, IAB Polska, Izby Wydawców Prasy, Konfederacji Lewiatan, Krajowej Izba Gospodarczej, Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji.