Barbados zaprasza osoby pracujące zdalnie
  • 0
  • 1
16.07.2020

Barbados zaprasza osoby pracujące zdalnie

Barbados zachęca osoby pracujące zdalnie, by zamiast pozostawać w swoich domach, przyjechały na wyspę. Kusi je możliwością wykonywania zawodowych obowiązków pod palmami i perspektywą niekończących się wakacji.

40% PKB tego kraju stanowi turystyka, a 30% mieszkańców jest zatrudnionych w tej branży. Jednak z powodu koronawirusa mniej turystów odwiedza Barbados.

By temu przeciwdziałać, tamtejsze władze kuszą osoby, które z powodu pandemii zmuszone zostały do pracy z domu. Jak przekonuje premier Mia Amor Mottley, zawodowe obowiązki zdecydowanie lepiej wykonywać z rajskiej wyspy.

Władze opracowują program pod nazwą „Barbados Welcome Stamp”, który miałby umożliwiać ludziom z całego świata roczny pobyt na wyspie i pracę zdalną.

Barbados to invite remote workers to island

Working from home? Barbados plans to invite remote workers to move to the island for up to 12 months.

Opublikowany przez NBC News Środa, 15 lipca 2020

Dodatkowo państwo na Małych Antylach zachęca, prezentując statystyki. Liczy ono ponad 280 tys. mieszkańców, a od początku pandemii zanotowano tam jedynie 103 przypadki zakażenia i 7 przypadków śmierci. Ponadto wszyscy przyjezdni poddawani mają być testowi na Covid-19 przed wpuszczeniem do kraju.

  • 1
Barbados

Barbados zaprasza na pracę zdalną

16 lipca 2020

  • 3
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
16.07.2020

Kultowe samochody, gotowanie z gwiazdami i wybory prezydenckie, czyli co się wydarzyło na YouTube w czerwcu. Zestawienie Ads Leaderboard

Pierwszy z letnich miesięcy w kwestii reklamy na YouTube upłynął pod znakiem loterii Tiger Energy Drink, w której można było wygrać Mazdę RX-7. Dużym zainteresowaniem, ze względu na wybory prezydenckie w Polsce, cieszył się też spot kandydata na urząd prezydenta Rzeczypospolitej – Rafała Trzaskowskiego. Podium zestawienia YouTube Ads Leaderboard w czerwcu 2020 zamyka wideo zachęcające do subskrypcji kanału KuchniaLidla.pl.