- 1
- 1
Bank Millennium w reklamie promuje dobre nawyki finansowe
Bank Millennium ruszył z nową odsłoną promocji połączonej z uruchomieniem Konta Millennium 360° z kartą debetową. W telewizji wystartowała również emisja nowej reklamy.
Celem kampanii reklamowej Banku Millennium jest zachęcanie Polaków, by budowali dobre nawyki finansowe. Bank zwraca uwagę, że codzienne, drobne czynności – podobnie jak regularne odkładanie części wynagrodzenia – mogą realnie zaprocentować w przyszłości. Kampania pokazuje, że oszczędzanie może stać się elementem codziennej rutyny. Przekonują do tego Radosław Kotarski i Maciej Musiał.
Obowiązująca od 23 kwietnia do 17 czerwca 2026 r. promocja oferuje atrakcyjne oprocentowanie dla środków do 200 tys. zł. Warunkiem jest otwarcie Konta Oszczędnościowego Profit oraz dokonanie minimum 5 płatności kartą lub Blikiem w każdym miesiącu promocji. Wyższa stawka oprocentowania premiowego, czyli łącznie 5,50% dotyczy kont Profit otwartych od 18 kwietnia. Klienci, którzy mają konta dłużej, mogą zyskać łącznie do 4,50% w skali roku. Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego wynosi 90 dni od pierwszej wpłaty nowych środków.
Reklamę telewizyjną można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz w kanale Banku Millennium na YouTube. Kampania prowadzona jest także w radiu oraz internecie. Kreację kampanii telewizyjnej przygotowała agencja Change Serviceplan. Media zakupił dom mediowy Starcom.

