„Bank dobrych serc” – PKO BP przekaże 1 mln zł na Domy Samotnej Matki
  • 1
  • 1
14.12.2022

„Bank dobrych serc” – PKO BP przekaże 1 mln zł na Domy Samotnej Matki

W świątecznej kampanii PKO BP zachęca do przekazania datku na rzecz Domów Samotnej Matki w całej Polsce. Inicjując akcję, bank przeznacza na ten cel pierwszy 1 mln zł. W kampanii występuje dziecięcy zespół Małe TGD, który śpiewa swój największy hit „Góry do góry” w świątecznej aranżacji.

W spocie telewizyjnym, który będzie emitowany w przedświątecznym tygodniu (19–24 grudnia), bank apeluje: „W święta naprawdę potrafimy przenosić góry. Dlatego zachęcamy Was do przyłączenia się do naszej zbiórki. Ty też możesz pomóc, bo liczy się każdy ciepły gest”. W tym samym czasie, co w telewizji, kampania „Bank dobrych serc” będzie też prowadzona w radiu i internecie. Online będzie kontynuowana także w styczniu.

Przekazane przez bank oraz zebrane od darczyńców pieniądze trafią do 48 Domów Samotnej Matki w całej Polsce. Zbiórka potrwa do 31 stycznia 2023 r. Klienci PKO Banku Polskiego mogą wpłacić datki w aplikacji mobilnej IKO i w serwisie internetowym iPKO. Osoby, które nie mają konta w PKO Banku Polskim, mogą zlecić przelew z innego dowolnego banku na rachunek Fundacji PKO Banku Polskiego z tytułem „Domy samotnej matki”.

Kreację przygotowała i spot wyprodukowała agencja reklamowa AWX. Za zakup mediów odpowiadał dom mediowy Sigma Bis.

  • 1
PKO BP dla Domów Samotnej Matki – kampania „Bank dobrych serc”

PKO BP dla Domów Samotnej Matki – kampania „Bank dobrych serc”

14 grudnia 2022