Ballantine’s startuje z nową odsłoną serialu internetowego „Kropla prawdy”
  • 2
  • 2
12.11.2019

Ballantine’s startuje z nową odsłoną serialu internetowego „Kropla prawdy”

Marka Ballantine’s stworzyła trzecią odsłonę serialu internetowego „Kropla prawdy”. Fabuła została osnuta wokół procesu powstawania whisky. W produkcji występują m.in. Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Monika Pikuła, Karolina Porcari i Philip Lenkovsky.

Nowa odsłona 5-odcinkowego miniserialu „Kropla prawdy” zaczęła się 8 listopada. Produkcja jest elementem kampanii marki na temat rodzajów oraz procesu powstawania whisky.

Wiedza na temat whisky w Polsce stale rośnie, a marka Ballantine’s już trzeci rok z rzędu aktywnie wspiera jej rozwój. Bazując na doświadczeniach z poprzednich kampanii, postanowiliśmy kontynuować edukację konsumentów poprzez wykorzystanie formy, która będzie dla nich angażująca i interesująca. Tą formą jest serial, w którym w subtelny i zrozumiały sposób opowiadamy o whisky, nie zapominając przy tym o wciągającej fabule – mówi Maciej Jakimowicz, Ballantine’s senior brand manager.

„Kropla prawdy” opowiada historię grupy przyjaciół, którzy odwiedzają północną Szkocję. Na miejscu okazuje się, że wynajmowany przez nich dom skrywa mroczne tajemnice, a jego ponury właściciel to człowiek o zagadkowej przeszłości. Wkrótce bohaterowie trafiają na trop skarbu ukrytego podczas wojny przez master blendera miejscowej destylarni. Jednak żeby go znaleźć, będą musieli zmierzyć się z duchami przeszłości.

W nowej odsłonie produkcji występują: Piotr Stramowski, Krzysztof Czeczot, Monika Pikuła, Karolina Porcari i Philip Lenkovsky. Reżyserem serialu jest Łukasz Kośmicki, autor scenariusza do filmu „Dom zły” oraz reżyser „Ukrytej gry”.

Serial dostępny jest na platformie www.kroplaprawdy.pl, w kanale YouTube oraz na platformach tegorocznego partnera serialu – CDA i CDA Premium. Działania promocyjne prowadzone są w kanałach własnych marki: na Facebooku, Instagramie i YouTube, a także in-store.

Scenariusz serialu stworzyła agencja MullenLowe Warsaw wraz z reżyserem Łukaszem Kośmickim. Produkcją zajęło się studio filmowe Opus, a działania PR zapewniła agencja MSL. Za dobór i pozyskanie aktorów odpowiada Stars4Brands.

  • 2
Ballantine’s

Ballantine’s z serialem „Kropla prawdy”

Maciej Jakimowicz, Craig van Kierk, Arkadiusz Dobosz

12 listopada 2019

8 listopada 2019