ArtInPost 2021 – ruszyła druga edycja konkursu InPostu
  • 0
  • 1
18.03.2021

ArtInPost 2021 – ruszyła druga edycja konkursu InPostu

InPost rozpoczął drugą edycję konkursu ArtInPost. Skierowany jest on do pasjonatów projektowania, grafiki użytkowej i wszystkich tych, którzy chcą mieć wpływ na wygląd przestrzeni publicznej. Na zwycięzców czeka pula nagród o łącznej wartości ponad 25 tys. zł i realizacja projektu i jego ekspozycja na wybranych paczkomatach w największych miastach w Polsce.

Edycja 2021 będzie realizowana w temacie szeroko pojętej idei eko, slow, zero waste, green delivery. Organizatorzy umożliwiają wykorzystanie powierzchni paczkomatów artystom, społecznikom, amatorom projektowania i wszystkim wrażliwym na ochronę środowiska, by mogli zwrócić w przestrzeni publicznej uwagę innych na potrzebę dbania o naszą planetę.

Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu grafiki na paczkomat. Projekt można wykonać z pomocą kreatora na stronie www.artinpost.pl albo własnych narzędzi, korzystając z wybranego szablonu paczkomatu.

Na przesłanie prac uczestnicy mają czas od 10 marca do 14 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone 5 maja. Laureatów wyłoni jury złożone z ekspertów z zakresu kreacji, wzornictwa, projektowania użytkowego i marketingu, które przyzna trzy nagrody główne. Rozwiązania zgłoszone w pierwszej edycji w 2019 r. były tak ciekawe, że przyznano dodatkowo 12 wyróżnień. Organizatorzy przewidują niespodzianki również w tym roku.

Wszystkie prace oceni także publiczność, która w głosowaniu internetowym wybierze swoich faworytów. Głosowanie publiczności rozpocznie się 14 kwietnia. Finałowe projekty ArtInPost 2021 trafią na paczkomaty InPost w największych polskich miastach oraz w okolicy zamieszkania ich twórców.

Sieć paczkomatów liczy ponad 11 tys. urządzeń. Do pierwszej edycji konkursu ArtInPost wpłynęło blisko 7 tys. regulaminowo zgłoszonych projektów. Akcja otrzymała też nagrodę główną Golden Arrow 2020 w kategorii Open.

Kreacja i organizacja akcji ArtInPost 2021: agencja Open Gate. Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są na stronie www.artinpost.pl.

  • 1
ArtInPost 2021

Ruszył konkurs ArtInPost 2021

18 marca 2021

  • 0
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
18.03.2021

Co lubią MiŚ-e? Czyli podstawy promocji firmy w internecie – praktyczne szkolenie z marketingu online dla przedsiębiorców za 20 zł

Z „dwóch tygodni” zrobił się już rok funkcjonowania w pandemicznej rzeczywistości, a końca ciągle nie widać. Najwyższa więc pora nauczyć się prowadzenia biznesu adekwatnie do nowej normalności, czyli przede wszystkim w internecie. Tak uznali organizatorzy szkolenia „Co lubią MiŚ-e? Czyli podstawy promocji firmy w internecie”. Eksperci z SMSAPI i sześciu firm partnerskich chcą pokazać małym i średnim przedsiębiorcom, jak zacząć sprzedawać w sieci. Cały dochód z biletów wartych 20 zł przeznaczają na wsparcie hospicjum w Gliwicach.

17 marca 2021