Apple przedstawia świat bez mobilnych aplikacji (wideo)
  • 1
  • 0
6.06.2017

Apple przedstawia świat bez mobilnych aplikacji (wideo)

Co by się stało, gdyby nagle zniknęły wszystkie mobilne aplikacje? Nastąpiłaby „appokalipsa”? Taką wizję zaprezentował Apple w spocie przygotowanym z okazji Worldwide Developers Conference.

Owszem, istniał świat bez smartfonów i aplikacji. Obecnie jednak odwykliśmy od papierowych map, nie pamiętamy numerów telefonów do znajomych i miewamy problemy z umówieniem się na randkę w realu.

Żadnych lajków pod selfie czy szerów? Brak nawigacji i komunikatorów internetowych? Marka w 3-minutowym filmie z przymrużeniem oka pokazała katastrofę, jaka nastąpiłaby, gdyby pozbawiono nas dostępu do smartfonowych aplikacji.

Akcja zaczyna się w siedzibie firmy. Nowy pracownik, organizując swoje stanowisko pracy, przypadkiem wyciąga z kontaktu ważną wtyczkę. Wywołuje tym globalny kryzys. A wszystko to przy dźwiękach piosenki „All Right” Christophera Crossa.

Film podsumowuje hasło: „Keep making apps. The world is depending on you”. Jest ono skierowane do uczestników WWDC, która rozpoczęła się 5 czerwca w San Jose w Kalifornii.

Piotr

2 miesiące temu

Co za bzdura

Przepraszam za ten tytuł, ale to prawda. Pamiętam świat bez aplikacji, a także - o zgrozo - bez telefonów komórkowych. Nie było apokalipsy, ludzie używali mózgu.
Ostatnio byłem za granicą - po co mi Google maps, skoro używanie internetu spowoduje, że zbankrutuje? Chodziłem po mieście z papierową mapą - przynajmniej mi bateria nie wysiadła

Rozwiń komentarze

6 czerwca 2017

Reklama
Reklama