Andrzej Witek ambasadorem marki Asics. Trail staje się jej strategiczną kategorią
  • 0
  • 3
25.01.2023

Andrzej Witek ambasadorem marki Asics. Trail staje się jej strategiczną kategorią

Czołowy polski biegacz górski, Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów Asics. Będzie zaangażowany w działania promujące linię trailową, która jest jedną z kluczowych kategorii produktowych japońskiej marki.

Andrzej Witek jest jednym z najlepszych biegaczy w Polsce. Jest również członkiem kadry narodowej w biegach górskich. Startował m.in. w mistrzostwach Europy na długim dystansie, które zakończył na 23. miejscu. Na swoim koncie ma około 80 wygranych biegów na różnych szczeblach i dystansach. Tylko w ubiegłym roku zdobył srebrny medal mistrzostw Polski w biegu górskim na długim dystansie w Szczawnicy. Triumfował też w Golden Mountains Trail Series 33 km w Lądku-Zdrój. Zajął 7. miejsce podczas Marathon du Mont Blanc w Chamonix.

W tym sezonie marka Asics wprowadzi na rynek kolejne nowości trailowe

Nowy ambasador będzie je testował. Ponadto we wszystkich tegorocznych startach,Witek będzie występować w odzieży marki. Będzie również zaangażowany w akcje promocyjne oraz eventy konsumenckie.

Jest mi niezmiernie miło z powodu rozpoczęcia współpracy z marką Asics. Jestem dumny, pełny wiary i determinacji, żeby dążyć do własnego rozwoju jako sportowiec, ale również jako człowiek. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego. Moją życiową misją jest krzewienie kultury fizycznej. Chcę, żeby ludzie odnajdywali w bieganiu sposób na poprawę swojego ciała i umysłu.

Żyjemy w szybkim tempie i sport, jak mało innych rzeczy, pozwala nam na utrzymanie równowagi. Taka jest też filozofia Asics – rozwój ciała i umysłu. W pełni utożsamiam się z wartościami marki. Zdrowe ciało to zdrowy duch, a zdrowy duch to możliwość osiągania wielkich rzeczy. Takie właśnie cele stawiam przed sobą w nadchodzącym sezonie w biegach górskich – powiedział nowy ambasador marki, Andrzej Witek.

  • 3

Andrzej Witek ambasadorem marki Asics (mat. pras.)

Andrzej Witek
Andrzej Witek

 

25 stycznia 2023

24 stycznia 2023