Ads4Brands na Allegro - Marketing przy Kawie
Allegro wprowadza nowe narzędzie dla reklamodawców: Ads4Brands
  • 0
  • 1
17.06.2024

Allegro wprowadza nowe narzędzie dla reklamodawców: Ads4Brands

Funkcjonalność Ads4Brands pozwala na promocję na Allegro produktów oferowanych przez wielu różnych sprzedających w ramach platformy. Wszystko dostępne z jednego panelu i jednego budżetu.

Rozwiązania reklamowe Allegro, które były dotychczas dostępne poprzez współpracę z agencjami reklamowymi, teraz mogą być wykorzystywane także przez wewnętrzne działy firm – producentów i właścicieli marek. Narzędzie Ads4Brands umożliwia im promowanie produktów oferowanych przez różnych sprzedających, nawet gdy marka sama nie prowadzi sprzedaży na platformie. Do włączenia usługi potrzebne jest konto firmowe i rejestracja w usłudze.

Nowa funkcjonalność pozwala markom zachować kontrolę nad kampaniami prowadzonymi w kanałach retail media. Umożliwia wsparcie autoryzowanych sprzedawców i daje wgląd we wszystkie promowane oferty w jednym miejscu, wraz z dostępem do ich pełnej analityki.

– Widzimy, że coraz więcej producentów widzi potencjał wspierania sprzedaży marki bezpośrednio w kanałach marketplace. Nasza usługa wychodzi naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów. Zapewniamy im nie tylko dostęp do narzędzia, ale przede wszystkim wsparcie naszych ekspertów oraz wartościowe dane analityczne. Kilkaset dostępnych w ramach Allegro profili behawioralnych i demograficznych pozwala naszym partnerom efektywnie zarządzać kampaniami i optymalizacją budżetów – mówi Marcin Bruś, group advertising director w Allegro.

Obecnie z rozwiązań reklamowych Allegro regularnie korzysta kilkaset marek. Narzędzie Ads4Brands było testowane wśród pierwszych partnerów, którzy potwierdzają korzyści z nowego rozwiązania.

  • 1
Allegro wprowadza Ads4Brands

Allegro wprowadza Ads4Brands

17 czerwca 2024

16 czerwca 2024