Allegro udostępnia 365 darmowych dostaw za kwotę 49 zł
  • 0
  • 3
27.08.2018

Allegro udostępnia 365 darmowych dostaw za kwotę 49 zł

Wystartowała usługa o nazwie Allegro Smart. Internauta, płacąc 49 zł na rok, będzie mógł skorzystać z 365 darmowych dostaw. Opcja jest dostępna za pośrednictwem ponad 15 tys. paczkomatów i punktów odbioru. Wprowadzono także wersję półroczną, kosztującą 39 zł.

Allegro Smart to produkt przygotowany z myślą o klientach, którzy oczekują maksymalnej wygody zakupów online oraz niskich kosztów dostaw. Każdy może teraz zamówić w ciągu roku nawet 365 darmowych przesyłek do paczkomatów lub punktów odbioru za jedyne 49 zł. Koszt usługi zwraca się już po 6–7 dostawach, podczas gdy klienci dokonują na Allegro przeciętnie znacznie większej liczby zakupów w ciągu roku.

Usługę celowo oparliśmy na paczkomatach i punktach odbioru. Są to bowiem metody dostawy chętnie wybierane przez naszych klientów. Często są one dla nich najwygodniejsze. Widzimy istotny wzrost zainteresowania tymi metodami dostawy. Już na starcie na Allegro dostępnych jest 30 mln ofert oznaczonych ikoną Allegro Smart – mówi Grzegorz Czapski, dyrektor ds. rozwoju Allegro.

W ramach Allegro Smart oferowane są również:

  • bezpłatne zwroty,
  • specjalne oferty w strefie Smart Okazji, dostępne tylko dla klientów Allegro Smart,
  • dodatkowe monety, dzięki którym zakupy mogą być tańsze.

Nowa usługa obejmuje zakupy od 40 zł od jednego sprzedawcy. Zawiera też 30-dniowy darmowy okres próbny.

Paczki z zakupami z Allegro będą dostarczane do sieci skupiającej ponad 15 tys. punktów: paczkomatów InPost, oddziałów Poczty Polskiej, kiosków Ruch, stacji Orlen, lokalnych sklepów Żabka i Freshmarket. Usługa obejmuje także zakupy na Allegro dostarczane listami poleconymi Poczty Polskiej.

  • 3

Marko

3 tygodnie temu

Wydaje mi się, ze całkiem dobrze to będzie działać. No nie oszukujmy się, zamówienia przez internet trochę wypierają już te tradycyjne, a jeszcze lepiej jak nie trzeba tyle płacić za dostawę. Widzę, że współpraca z InPostem owocuje. No ja powiem tak, rożnie można mówić, ale paczkomaty to jedna z lepszych i najwygodniejszych opcji jak dla mnie.

27 sierpnia 2018