Aleksandra Popławska dołącza do Roberta Karasia w projekcie marki Cupra
  • 1
  • 2
4.12.2019

Aleksandra Popławska dołącza do Roberta Karasia w projekcie marki Cupra

Co łączy aktorkę Aleksandrę Popławską z ultratriathlonistą Robertem Karasiem? Jak przekonuje marka Cupra, podążanie własną drogą, realizacja pasji oraz podejmowanie ryzyka. Ich determinacja stała się źródłem inspiracji do projektu „Create the Path” hiszpańskiej marki Cupra.

Sześćdziesiąt zdjęć oraz dwa filmy o bohaterach to efekt pracy nad artystyczną wizją marki, łączącą świat sztuki, sportu i motoryzacji. Głównymi bohaterami zostali Aleksandra Popławska oraz Robert Karaś.

Historie aktorki oraz ultratriathlonisty zostały uwiecznione w obiektywie Barta Pogody. Wyzwaniem, które postawił sobie twórca, było oddanie poświęcenia, z którym Aleksandra Popławska i Robert Karaś podchodzą do swoich pasji.

Pasja, niezależność i silny charakter to cechy, które chcieliśmy uwypuklić w tym kreatywnym projekcie. Naszym celem było pokazanie esencji marki przez pryzmat tego, co dla nas najważniejsze – kierowcy i osobowości Cupra.

Dwie osobne i wyjątkowe historie Roberta i Oli, pokazane w niezwykłej oprawie dzięki wrażliwości i talentowi Barta Pogody, są dla nas tym, czego na motoryzacyjnej arenie jeszcze nie było: powiewem świeżości, autentyczności i wyjątkowości – mówi Jakub Góralczyk, PR manager marki Cupra.

Zdjęcia oraz filmy, które powstały w ramach projektu, to dokumenty ze wspomnień oraz fragmentów dnia partnerów marki. Historia Roberta Karasia została przedstawiona w okolicach jego rodzinnego Elbląga, pobliskiej Mierzei Wiślanej i nad Zalewem Wiślanym. Tam w obiektywach aparatów oraz kamer uchwycono jego treningi.

Po migawki z życia Aleksandry Popławskiej ekipa wyruszyła w dobrze jej znane Bieszczady, a także na deski warszawskiego teatru, gdzie aktorka przygotowywała się do kolejnego spektaklu.

Projekt „Create the Path” to także muzyka. Artyści, których utwory usłyszymy w filmach, to Sonar oraz Noon. Twórczość grupy Sonar to elektroniczne brzmienia, które sytuują się między alternatywnym popem a hip-hopem. Utwór młodych muzyków „Face the Sun” wzbogaca film, którego bohaterką jest Aleksandra Popławska. W tle historii Roberta Karasia można usłyszeć „Spektrum” autorstwa Noona.

  • 2
Cupra

Aleksandra Popławska w projekcie marki Cupra, fot. Bart Pogoda

fot. Bart Pogoda

3 grudnia 2019