Akcja „Żegnaj religio!” – furgonetka objeżdża polskie miasta
  • 0
  • 1
22.09.2022

Akcja „Żegnaj religio!” – furgonetka objeżdża polskie miasta

Kolektyw obywatelski Same Plusy rozpoczął kampanię promującą wypisywanie się z lekcji religii w szkole. Na trasie furgonetki z napisem „Żegnaj religio!” znalazło się kilka miast na północy Polski.

„Naszą furgonetką prawdy jedziemy po szkołę wolną od indoktrynacji oraz po wolność wyboru dla nastoletnich uczniów. Będziemy informować o szkodliwości lekcji religii prowadzonych w polskich szkołach, możliwości rezygnacji z uczestnictwa w tych zajęciach oraz praw ucznia i rodzica w sytuacji opresji religijnej ze strony szkoły” – piszą organizatorzy akcji „Żegnaj religio!”.

Akcję rozpoczął briefing prasowy pod budynkiem Sejmu i przejazd furgonetki po ulicach Warszawy. W kolejnych dniach furgonetka pojawi się w Gdańsku, Starogardzie Gdańskim, Tczewie, Grudziądzu, Włocławku i Płocku.

Projekt Same Plusy tworzą zespoły Świeckie Państwo Rady Konsultacyjnej Ogólnopolskiego Strajku Kobiet ze stowarzyszeniem Kongres Świeckości.

Jedną z organizatorek akcji jest Bożena Przyłuska, szefowa Kongresu Świeckości i działaczka Warszawskiego Strajku Kobiet.

Kampania „Żegnaj religio!” pojawia się w mediach społecznościowych i na ulotkach w miastach odwiedzanych przez furgonetkę.

  • 1
Akcja „Żegnaj religio!” – furgonetka objeżdża polskie miasta (źródło: Facebook/Same Plusy)

Akcja „Żegnaj religio!” – furgonetka objeżdża polskie miasta (źródło: Facebook/Same Plusy)

22 września 2022

  • 0
  • 1
  • 0
  • 0
  • 0
22.09.2022 Artykuł Partnera

Pierwsze kroki w pozycjonowaniu stron internetowych

Nawet dobry projekt strony internetowej nie wystarczy, jeżeli nie podejmiesz odpowiednich kroków, aby zwiększyć rozpoznawalność marki w sieci. Taktyk promocyjnych jest mnóstwo, jednak liderem staje się SEO. To mozolny proces, który może zniechęcić rozpoczynającego biznes online przedsiębiorcę, jednak jest wart wszelkich wysiłków. Czym jest optymalizacja stron pod kątem wyszukiwarek i co gwarantuje dla rozwoju firm w Internecie? O tym dowiesz się po lekturze tego wpisu.

21 września 2022