Akcja „Kochane, Przebadane!” marki Yes
  • 0
  • 3
4.10.2022

Akcja „Kochane, Przebadane!” marki Yes

Marka biżuteryjna Yes dołącza do akcji profilaktyki raka piersi. W czasie Różowego Października firma zadba o swoje pracownice oraz włączy się w promowanie samobadania piersi.

Akcja marki Yes „Kochane, Przebadane!” łączy propagowanie wiedzy i dobrych praktyk profilaktycznych, które mogą pomóc w szybkim rozpoznaniu choroby. Firma, którą w ogromnej większości tworzą kobiety, chce przypomnieć, że wystarczy regularna samokontrola, by mieć pewność, że jesteśmy zdrowe.

W ramach akcji marka przebada wszystkie chętne pracownice. Wizyta u lekarza, wraz z badaniem USG zakończy się podziękowaniem w postaci koszulki z logo akcji.

akcja marki Yes koszulka

Od października w kanale marki Yes na YouTube znajduje się film instruktażowy pokazujący, jak wykonać samobadanie piersi. Trwający ponad 20 minut, spokojny tutorial prowadzi edukatorka ginekologiczna i onkologiczna, Agnieszka Szuścik.

Do eksperckiego instruktażu będzie też kierować QR kod, który będzie dołączany do wszystkich październikowych zakupów w salonach Yes oraz online na yes.pl. Zamówiona w październiku biżuteria zostanie zapakowana w różową bibułkę. Również logo marki na cały październik przybierze różowe oblicze.

Na całym świecie październik od lat jest Miesiącem Świadomości Raka Piersi. 15 października przypada Europejski Dzień Walki z Rakiem Piersi, którego symbolem jest różowa wstążka. Rak piersi to najczęściej występujący nowotwór u kobiet i nadal najczęstsza przyczyna ich zgonu. Decydujące znaczenie w profilaktyce i zapobieganiu rozwojowi tego nowotworu ma jego wczesne wykrycie i diagnostyka.

  • 2
Akcja marki Yes opakowania

Akcja marki Yes „Kochane, Przebadane!”

akcja marki Yes logo

4 października 2022

  • 1
  • 2
  • 0
  • 0
  • 0
4.10.2022

Finał akcji „Poznanianki” promującej odważne, ambitne i przedsiębiorcze mieszkanki stolicy Wielkopolski

Oto działaczki, aktywistki, które swoimi postawami wspierają nie tylko inne kobiety, lecz także inicjują miejskie i lokalne działania. Poznanianki inspirują, zaskakują, są przedsiębiorcze, odważne i osiągają sukcesy. Są aktywne w bardzo wielu obszarach. Od troski o środowisko, poprzez działania równościowe oraz te, które sprzyjają zdrowiu, po wspieranie innych kobiet i dbanie o ich równy status. Pięć bohaterek wyłoniono w ramach akcji, która była prowadzona na ulicach Poznania.