Agencje muzyczne Revolume i Formusic Management łączą siły
  • 0
  • 1
15.11.2019

Agencje muzyczne Revolume i Formusic Management łączą siły

W odpowiedzi na wyzwania stawiane przez współczesną branżę muzyczną agencje Revolume i Formusic Management postanowiły połączyć swe siły. Wśród celów współpracy są: wymiana informacji, doświadczeń i optymalizacja procesu obsługi artystów związanych z obiema agencjami.

Revolume to agencja kreatywna działająca na wszystkich płaszczyznach branży muzycznej. Współpracuje z niezależnymi artystami i wydawnictwami, instytucjami oraz klientami biznesowymi. Zajmuje się bookingiem artystycznym, a także kreacją, realizacją i komunikacją projektów muzycznych.

Jej specjalność to produkcja i promocja wydarzeń: od kameralnych eventów zamkniętych po festiwale. Tworzy koncepcje i strategie wiarygodnych kampanii z udziałem artystów, odpowiadając za wszystkie etapy ich produkcji. Na czele agencji stoją Piotr Szulc oraz Michał Chwiałkowski.

Formusic Management specjalizuje się w kompleksowej opiece nad artystami: managemencie, bookingu i promocji. Stojąca na czele agencji Justyna Milkiewicz współpracuje na co dzień z szeregiem wydawnictw i dystrybutorów. Jest też w stałym kontakcie z promotorami, agencjami eventowymi, koncertowymi oraz PR-owymi. Na bieżąco dba o komunikację medialną wszelkich aktywności artystów związanych z Formusic Management.

Owocem fuzji obu agencji jest rozszerzenie rostera artystycznego. Z usług podmiotów korzystają obecnie: Adi Nowak, Dwa Sławy, Fair Play Quartet, Gverilla, Hemp Gru, JWPBC, Kari, Kasia Lins, Marika, Mielzky, Oki, Pro8l3m, Rasmentalism, Sokół, Spinache, Steez, Szopeen, The Returners, Włodi, Wspólna Scena oraz Żabson.

Pomimo nawiązania ścisłej współpracy zarówno Revolume, jak i Formusic Management pozostają przy swoich nazwach.

  • 1
Revolume i Formusic

Revolume i Formusic Management, fot. Piotr Pytel

 

15 listopada 2019