Agencja Social Tigers zamienia się w Tigers
  • 0
  • 1
4.01.2021

Agencja Social Tigers zamienia się w Tigers

1 stycznia 2021 r. agencja Social Tigers przekształciła się w Tigers. Za zmianą nazwy idzie całościowy rebranding i nowa strona internetowa.

Zmiana nazwy podyktowana jest poszerzającym się portfolio usług i planami strategicznymi firmy. Te zakładają ekspansję na rynki azjatyckie.

95% agencji i firm w branży medialnej wygląda i komunikuje się tak samo, świadcząc bliźniaczo podobne usługi. Równolegle na zebraniach zarządów tychże firm padają te same hasła: „potrzebujemy więcej leadów”, „klienci nie chcą kupować – musimy obniżyć cenę”, „spróbujmy jeszcze zoptymalizować koszty”. Niestety, mało kto dostrzega związek między tym, jak firmy się komunikują, a tym, jak radzą sobie z biznesowymi wyzwaniami. W Tigers komunikacja jest nie mniej ważna niż obsługa klienta czy sprzedaż i stanowi integralną cześć produktu – mówi Franciszek Bazyli Georgiew, CEO Tigers.

Nową identyfikację wizualną marki stworzyli Jakub Rutkowski i Natalia Żerko ze studia Kommunikat. Projekt nowej strony internetowej – agencje Wise People i Vision Trust. Autorem ilustracji Tygrysa jest digital painter Piotr Arendzikowski.

  • 1
Social Tigers

Social Tigers staje się Tigers

4 stycznia 2021

31 grudnia 2020