Focus Nation obsługuje „Thorgala” Mighty Koi - Marketing przy Kawie
Agencja Focus Nation obsługuje gry „Thorgal” i „Nocny Wędrowiec” studia Mighty Koi
  • 2
  • 1
15.06.2024

Agencja Focus Nation obsługuje gry „Thorgal” i „Nocny Wędrowiec” studia Mighty Koi

Focus Nation rozpoczyna współpracę ze studiem gamingowym Mighty Koi. Studio pracuje obecnie nad dwiema grami – „Thorgal” i „Nocny Wędrowiec”.

Główne obszary współpracy Focus Nation i Mighty Koi to tworzenie i wdrożenie komunikacji 360 stopni w zakresie promocji studia oraz rozwijanych gier. Agencja odpowiadać będzie także za działania marek w uniwersum obsługiwanych gier oraz promocje i rozszerzanie grup odbiorców.

„Thorgal” to przygodowa gra akcji z elementami RPG, osadzona w świecie komiksów autorstwa Grzegorza Rosińskiego i Jeana Van Hamme’a. To fabularna rozgrywka oparta na klasycznej, znanej fanom konwencji, w nowoczesnej adaptacji. „Thorgal” ma trafić zarówno do grona obecnych miłośników serii (w Polsce, Belgii, Holandii, Szwajcarii czy Francji), jak i do nowych odbiorców gry.

„Nocny Wędrowiec” to z kolei gra, która powstaje na podstawie powieści Jarosława Grzędowicza „Pan Lodowego Ogrodu”. Gra jest połączeniem gatunków RPG i soulslike. Istotnym aspektem całego doświadczenia w grze jest wyraźnie zarysowana i wciągająca fabuła.

Oficjalne trailery gier zostały zaprezentowane równolegle na wielu rynkach 8 marca.

  • 1
Mighty Koi z Focus Nation

Mighty Koi z Focus Nation

15 czerwca 2024