Agenci Vectry zamiast konduktora w spocie Internetu światłowodowego do 1,2 Gb/s
 • 1
 • 1
9.09.2022

Agenci Vectry zamiast konduktora w spocie Internetu światłowodowego do 1,2 Gb/s

Z początkiem września rozpoczęła się kampania usług Vectry, które pomagają klientom w pracy i zapewniają im dostęp do najlepszej rozrywki. Wśród zalet wspomniany jest dostęp do Netflixa, a w spocie pojawiają się nowi bohaterowie. To Agenci Vectry, z których jednego gra Cezary Pazura.

Korzyści, o których w spocie wspominają Agenci Vectry, to:

 • szybki Internet światłowodowy do 1,2 Gb/s;
 • TV Smart z nowoczesnym dekoderem TV Smart 4K Box;
 • oferta z dostępem do serwisu Netflix.

Vectra odświeżyła dotychczasowy format reklamowy. Wkraczają Agenci Vectry

W miejsce konduktora, który był przewodnikiem po rozrywce, pojawili się nowi bohaterowie. To duet Agentów Vectry, który dzięki nowoczesnej technologii ma rozwiązywać problemy konsumentów w całej Polsce. Opowiadać o tym będą spoty z serii „Vectra prezentuje: Netflix i życie”.

Po czterech kampaniach z konduktorem potrzebowaliśmy nowego podejścia do naszej platformy. Wzięliśmy pod uwagę nowe oferty i potrzeby po stronie produktowej. Przyjrzeliśmy się też, co według konsumentów jest najciekawsze w naszej komunikacji. Po analizie potrzeb marki i użytkownika zdecydowaliśmy się na wyjście z pociągu i pokazanie naszych usług tam, gdzie najczęściej są używane, czyli w domu.

Jednocześnie zależało nam na zachowaniu humoru oraz charyzmy głównego bohatera, w którego wciela się Cezary Pazura. Tym razem wystąpi on w duecie, co doda naszej komunikacji jeszcze więcej świeżości – mówi Marta Janiszewska, senior strategy planner w agencji Freundschaft The Digitals, która przygotowała kampanię.

Głównymi elementami działań w telewizji są dwa 30-sekundowe spoty. Równolegle nadawane będą 15-sekundowe skróty. W największych ogólnopolskich rozgłośniach i wybranych stacjach lokalnych będzie można usłyszeć spoty radiowe promujące Internet światłowodowy oraz ofertę z Netflixem.

W sieci emitowana będzie seria spotów poświęcona poszczególnym produktom. Siatki wielkoformatowe w miastach, billboardy, plakaty, przystanki, autobusy, ekrany LED i LCD, trójmiejska SKM czy warszawskie metro. To tylko przykłady miejsc, w których znajdą się kreacje z Agentami Vectry. Przygotowano nowe materiały do salonów operatora. Powstał też cykl porad do publikowania na Instagramie. Będą promowali go influencerzy.

Reżyserem spotów jest Mitja Okorn. Sesję zdjęciową ponownie zrealizował Radosław Polak. Za całość produkcji odpowiada dom produkcyjny Videlec. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom oraz agencja Cube Group.

 • 1
Agenci Vectry

Agenci Vectry w reklamach zamiast konduktora

9 września 2022

8 września 2022

 • 1
 • 1
 • 0
 • 0
 • 0
8.09.2022

Singiel Pezeta i Natalii Szroeder „Jeden świat” w ramach Mastercard Music

W ubiegłym roku utworzona została platforma Mastercard Music. Jej ideą jest łączenie ludzi poprzez wspólną pasję i pokazanie jednoczącej siły muzyki. Marka podejmuje współpracę z polskimi artystami, którzy poruszają się w odmiennych nurtach muzycznych, inspirując ich do wspólnej pracy i nagrania utworu. Tegorocznym muzycznym duetem Mastercard Music są Pezet i Natalia Szroeder. Efektem połączenia ich różnorodności stał się singiel „Jeden świat”.