Adam Małysz ambasadorem marki Lancerto
  • 0
  • 1
13.01.2023

Adam Małysz ambasadorem marki Lancerto

Adam Małysz, jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców w historii, został ambasadorem Lancerto – polskiej marki odzieży premium.

Objęcie przez Adama Małysza w 2022 r. stanowiska prezesa Polskiego Związku Narciarskiego wiązało się z wieloma zmianami w jego życiu. Jedną z nich były przyzwyczajenia dotyczące ubioru, który z naturalnych względów stał się bardziej formalny i elegancki. W tych okolicznościach drogi nowego szefa jednego z najważniejszych polskich związków sportowych skrzyżowały się z polską marką odzieżową Lancerto.

W ramach nawiązanej właśnie współpracy Adam Małysz będzie korzystał z doświadczenia brandu w zakresie mody i stylu. Specjaliści marki doradzą byłemu skoczkowi, które stylizacje będą idealnie pasowały do poszczególnych okazji. Marka zapewni zarówno eleganckie zestawy na oficjalne spotkania i negocjacje, jak i bardziej casualowe – na czas wolny.

– Nie da się ukryć, że zawsze bliższe były mi stroje sportowe, a te bardziej formalne, jak garnitury, zakładałem od święta. To wszystko zmieniło się, kiedy w zeszłym roku zostałem prezesem PZN. Nowe stanowisko to nie tylko nowe wyzwania i projekty, ale także inne niż do tej pory otoczenie oraz klimat spotkań służbowych. Wiąże się z tym także konieczność częstszego sięgania po eleganckie stylizacje. Stąd też pomysł sformalizowania współpracy. Od kilku lat jestem fanem Lancerto. Dlatego bardzo się cieszę, że to właśnie ta polska marka będzie mnie wspierać i doradzać mi w dziedzinie mody. Wiem, że ja i moja szafa jesteśmy w dobrych rękach – mówi Adam Małysz.

Współpraca będzie realizowana głównie w kanałach mediów społecznościowych marki i Adama Małysza – na Facebooku, Instagramie i TikToku.

  • 1
Adam Małysz promuje Lancerto

Adam Małysz promuje Lancerto

13 stycznia 2023

12 stycznia 2023