„A Ty – co zrobisz ostatniego dnia przed końcem świata?” – pyta producent trumien Lindner. Kalendarz na 2020 r.
  • 1
  • 3
17.09.2019

„A Ty – co zrobisz ostatniego dnia przed końcem świata?” – pyta producent trumien Lindner. Kalendarz na 2020 r.

Pojawił się kalendarz firmy Lindner na 2020 r. Tym razem producent trumien zachęca, by wyobrazić sobie, że to ostatni dzień przed końcem świata.

Kalendarz Lindnera na 2020 r. przedstawia podróż dwóch dziewczyn, które chwytają ostatnie chwile. Wiedzą, że jutro nie będzie konsekwencji czynów dnia dzisiejszego.

Jak podkreśla marka, w kalendarzu na nadchodzący rok zrezygnowano z poprawiania zdjęć za pomocą Photoshopa. Po raz pierwszy w publikacji pojawiły się też zdjęcia, na których nie ma trumny.

Całość zyskała tytuł widoczny na okładce. Ma on być kluczem do wydarzeń, które rozgrywają się na kartach kalendarza. Z kolei na ostatniej stronie umieszczono kod QR. Po jego zeskanowaniu można obejrzeć film z sesji zdjęciowej.

Reportażowe zdjęcia mają oddawać emocje. Podczas sesji trumny były topione, nawiercane, wieszane, a nawet podpalane.

Pierwszy kalendarz producenta trumien ukazał się w 2010 r. Jego pomysłodawcą był Bartłomiej Lindner. Na początku wydawnictwo kierowane było głównie do branży funeralnej. Z roku na rok jego popularność jednak rosła, przekraczając granice Polski.

Art dyrektorem i producentem edycji na rok 2020 jest Robert Trojanowski, copywriter, rysownik, dramaturg. Stworzył on ideę i czuwał nad jakością i klimatem kalendarza. Autorem zdjęć jest reportażysta, twórca reklam telewizyjnych i operator filmowy, Jacek Szymański.

  • 3

Kalendarz Lindnera na 2020 r.

17 września 2019

16 września 2019