50 style poszerza asortyment o markę Fila oraz Champion
  • 0
  • 1
31.10.2022 Artykuł Partnera

50 style poszerza asortyment o markę Fila oraz Champion

Koncept 50 style istnieje na polskim rynku od blisko 30 lat. Jest wyłącznym dystrybutorem brandów Umbro czy Lotto, a także producentem marek własnych – takich, jak Feewear lub UP8. Z roku na rok stale poszerza swoją działalność, funkcjonując obecnie także w Czechach, Słowacji, Litwie i Rumunii. W tym roku można zobaczyć nie tylko odświeżoną strategię multibrandu, ale także znaczne powiększenie asortymentu o produkty Fila oraz Champion.

Multibrand 50 style

Zarówno sklepy stacjonarne 50 style, jak i internetowy, przyciągają tych klientów, którym zależy na markowych produktach w korzystnej cenie. W ofercie dostępne są dobrze znane brandy o sportowym DNA, które odnajdują się również w codziennych outfitach. Są to nie tylko propozycje adidas, Nike, Reebok, Puma, New Balance, Converse czy Vans.

W tym sezonie marka stawia na poszerzenie swojej oferty o setki produktów Fila oraz Champion. Takich, które są uniwersalne – posłużą podczas aktywności, ale jednocześnie sprawdzą się w trakcie tworzenia zestawów w miejskim klimacie. Z łatwością przeplata się w nich praktyczny aspekt wyboru ubrań, butów i akcesoriów z aktualnymi trendami, które konsumenci mogą dostrzec w nowych kolekcjach znanych marek.

  • 1
Bluza Fila

#najlepsze wybór, marki i ceny w 50 style

Obecna kampania 50 style Whatever the weather. #bettertogether pokazuje, że bez względu na pogodę, najważniejszy jest czas, który klienci spędzają w gronie najbliższych sobie osób. Do tego jednak niezbędne są wygodne, praktyczne, a przy tym utrzymane w streetwearowych trendach ubrania, obuwie i akcesoria. To wszystko dostępne jest w asortymencie multibrandu.

Dodatkowo w tym sezonie fani 50 style znajdą znacznie większą ofertę z logo marek Fila i Champion. Nie są to już jedynie pojedyncze modele butów, a mnóstwo ciekawych sneakersów, trampek oraz butów na zimę. Oprócz obuwia dostępna jest szeroka gama wygodnej odzieży, która odnajdzie się w codziennych setach. Bluzy z kapturem, pasujące do nich spodnie dresowe czy uniwersalny T-shirt to dopiero początek. Kurtki przejściowe i zimowe, a także akcesoria nie tylko na sezon jesienno-zimowy dostępne są w ofercie damskich produktów, męskich, a także juniorskich.

  • 1
Buty Champion

Aktywność na co dzień

Poszerzenie asortymentu o propozycje marek Fila i Champion to nie tylko ukłon w stronę klientów. Owszem, większy wybór daje więcej możliwości. Jednak te brandy, jak i inne dostępne w 50 style, kilkadziesiąt lat temu powstały po to, aby wynieść treningi na jeszcze wyższy poziom. Dzisiaj te marki pokazują, że to, co wygodne, warto wykorzystać w codziennych outfitach, zyskując maksimum komfortu.

Nowe kolekcje marek Fila i Champion pokazują, że połączenie stylistyki retro z aktualnymi trendami jest możliwe. Co więcej – sporty style jest dzisiaj najczęściej widoczny na mieście. To pokazuje, że najważniejszy cel multibrandu nadal jest aktualny – fakt, że w 50 style każdy znajdzie odpowiednie produkty dla siebie. A to wszystko w atrakcyjnych cenach.

 

  • 1

30 października 2022

29 października 2022