4F głównym sponsorem Mistrzostw Świata w Courchevel-Meribel
  • 0
  • 1
8.02.2023

4F głównym sponsorem Mistrzostw Świata w Courchevel-Meribel

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim odbywają się w tym roku na francuskich stokach Courchevel-Meribel. Głównym sponsorem najważniejszej narciarskiej imprezy roku jest marka 4F.

Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Alpejskim to druga pod względem ważności impreza narciarska na świecie, zaraz po igrzyskach olimpijskich. Wydarzenie odbywa się co dwa lata, skupiając w jednym miejscu najlepszych zawodników świata.

Nadchodząca edycja potrwa 12 dni. Ponad 600 narciarek i narciarzy z 75 krajów stanie do walki o 54 medale w 6 dyscyplinach: kombinacji alpejskiej, supergigancie, zjazdach, slalomie, slalomie gigancie i slalomie równoległym.
Na alpejskich stokach zobaczymy sześcioro reprezentantów Polski: Marynę Gąsienicę-Daniel, Magdalenę Łuczak, Zuzannę Czapską, Pawła Pyjasa, Piotra Habdasa i Michała Jasiczka.

Jednym z głównych sponsorów wydarzenia jest 4F – wieloletni sponsor Polskiego Związku Narciarskiego. Logotyp polskiej marki będzie szeroko eksponowany m.in. na plastronach startowych zawodników, bannerach i ściankach sponsorskich.

  • 1
4F głównym sponsorem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim

4F głównym sponsorem Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim

8 lutego 2023

7 lutego 2023