20 lat Galerii Plakatu AMS na Biennale Plakatu w Warszawie - Marketing przy Kawie
20 lat Galerii Plakatu AMS na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie
  • 0
  • 2
4.07.2025

20 lat Galerii Plakatu AMS na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie

Na dziedzińcu Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie otwarto wystawę podsumowującą 20 lat Galerii Plakatu AMS. To ogólnopolskie konkurs na plakat społeczny, organizowany od 2004 r. Ekspozycja towarzyszy 29. Międzynarodowemu Biennale Plakatu w Warszawie.

Informacje archiwalne dostępne są wyłącznie dla naszych subskrybentów

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do bazy ponad

57701 informacji, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja

Doceniasz naszą pracę?

Postaw espresso redaktorom i pomóż tworzyć jeszcze lepsze treści.


Postaw mi kawę na buycoffee.to

4 lipca 2025

3 lipca 2025