- 0
- 2
20 lat Galerii Plakatu AMS na Międzynarodowym Biennale Plakatu w Warszawie
Na dziedzińcu Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie otwarto wystawę podsumowującą 20 lat Galerii Plakatu AMS. To ogólnopolskie konkurs na plakat społeczny, organizowany od 2004 r. Ekspozycja towarzyszy 29. Międzynarodowemu Biennale Plakatu w Warszawie.
