Kosiarki Husqvarna w tańcu radości po golu - Marketing przy Kawie
150 tys. kosiarek Husqvarna w tańcu radości po zdobyciu gola na Euro 2024
  • 1
  • 1
5.07.2024

150 tys. kosiarek Husqvarna w tańcu radości po zdobyciu gola na Euro 2024

Robot koszący Husqvarna może świętować zdobycie gola przez ulubioną drużynę piłkarską jego właściciela. Marka podkreśla, że roboty koszące Automower mogą naśladować wybrane, najbardziej kultowe cieszynki w historii piłki nożnej i świętować dokładnie wtedy, gdy padnie gol.

Po aktualizacji oprogramowania, która została udostępniona ponad 150 tys. właścicieli robotów koszących, mogą one będą naśladować trzy klasyczne cieszynki po zdobyciu bramki – Robot, Tornado i 180.

Właściciele mogą wybrać ulubioną drużynę piłkarską w aplikacji Husqvarna. Gdy wybrana drużyna zdobędzie bramkę, kosiarka będzie świętować, wykonując jeden z trzech tańców, mrugając światłami i grając fanfary. Tablica wyników na wyświetlaczu automatycznej kosiarki będzie również śledzić wynik meczu w czasie rzeczywistym.

– Byliśmy w kontakcie z wiodącym na świecie ekspertem w dziedzinie robotycznej ekspresji emocjonalnej, aby odtworzyć te kultowe cieszynki. Było to trudne, ale uwielbiamy wyzwania tak samo jak roboty i piłkę nożną, więc praca nad tym projektem była dla naszych inżynierów świetną zabawą – mówi Björn Mannefred, inżynier oprogramowania robotów koszących w firmie Husqvarna.

Aktualizacja oprogramowania została wydana 14 czerwca i jest dostępna dla wybranych modeli Husqvarna Automower. Nową funkcję obsługuje ponad 150 tys. urządzeń. Użytkownicy zostali powiadomieni o aktualizacji za pośrednictwem aplikacji. Aktualizacja będzie dostępna do 14 lipca.

Marka Husqvarna nie sponsoruje wydarzenia UEFA Euro 2024 ani nie jest z nim związana.

  • 1
Husqvarna i taniec kosiarek

Husqvarna i taniec kosiarek

 

4 lipca 2024