13. edycja semKRK już 13 września
  • 0
  • 0
21.08.2019

13. edycja semKRK już 13 września

13. edycja semKRK odbędzie się 13 września o godz. 18:00 w krakowskim Muzeum Manggha. semKRK to krakowskie spotkania dla właścicieli biznesów, działów marketingu, branży e-commerce, specjalistów SEO i SEM oraz agencji marketingu internetowego. W ramach wydarzenia odbędą się praktyczne warsztaty z zakresu Google Ads i SEO.

Idea spotkań semKRK organizowanych przez krakowską agencję DevaGroup to przede wszystkim wymiana wiedzy w barcampowej atmosferze. Kolejne edycje są dla firm z branży okazją do wspólnych rozmów.

Uczestnicy z całej Polski odwiedzają wydarzenie, zgłaszając cały dział SEM, który potrafi liczyć po kilkanaście osób. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: edukacja oraz integracja branży marketingu online. W najbliższym semKRK weźmie udział około 300 uczestników.

Na semKRK #13 wystąpią m.in. Piotr Michalak, Grzegorz Strzelec, Krystian Kucharski, Maciej Drzewiecki, Aneta i Dawid Krystosikowie.

W tym roku można również zapisać się na warsztaty towarzyszące semKRK. Zostały one podzielone na dwie ścieżki tematyczne:

  • Google Ads: Karol Dziedzic, Maciej Wiśniewski, Krzysztof Marzec.
  • SEO: Paweł Gontarek, Tomasz Stopka, Łukasz Suchy i Kamil Sroka.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie https://semkrk.pl. Na warsztaty można zapisywać się na stronie https://semkrk.pl/warsztaty.

Marketing przy Kawie jest patronem medialnym wydarzenia.

20 sierpnia 2019