Jak zorganizować urodziny firmy – sprawdzone sposoby na jubileusz doskonałyJak zorganizować urodziny firmy – sprawdzone sposoby na jubileusz doskonałyJak zorganizować urodziny firmy – sprawdzone sposoby na jubileusz doskonałyJak zorganizować urodziny firmy – sprawdzone sposoby na jubileusz doskonały
Równie dobrą okazją jest 5-lecie, jak i 100-lecie (fot. Shutterstock)

Jak zorganizować urodziny firmy – sprawdzone sposoby na jubileusz doskonały

Jak zorganizować urodziny firmy – sprawdzone sposoby na jubileusz doskonały
Julia Pucek

Julia Pucek

-

junior event manager, Cyrek Events

Julia Pucek

Julia Pucek

junior event manager
Cyrek Events

Pomaga przy organizacji i koordynacji eventów, tworzy artykuły eksperckie oraz wspiera załogę przy kampaniach promocyjnych. Pracując przy projektach skierowanych do kobiet przedsiębiorczych, zaczęła wierzyć, że eventy to jednak coś, co sprawia jej największą frajdę. Prywatnie uwielbia podróżować i poznawać inne kultury – głównie poprzez smaki, jakie mają do zaoferowania.

Roczek, osiemnastka czy pięćdziesiątka to ponoć jedne z najważniejszych n-tych urodzin w życiu człowieka. A jak wygląda ta kwestia w przypadku firmy? I czym można wyróżnić obchody firmowego jubileuszu, aby był wydarzeniem zarówno oczekiwanym, jak i dobrze wspominanym?

Urodziny są pewnego rodzaju końcem, a zarazem początkiem czegoś nowego… coś jak wyczekiwane osiemnaste urodziny, po których będzie już można legalnie kupić piwo. Celebrację urodzin możemy porównać do nocy sylwestrowej – no bo dlaczego świętujemy Nowy Rok? Jest to możliwość przejścia do kolejnego etapu, wdrożenia nowych planów i podsumowania tego, co było.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja