To zmieni twoje życie na zawszeTo zmieni twoje życie na zawszeTo zmieni twoje życie na zawszeTo zmieni twoje życie na zawsze
Proste (złudne) rozwiązania dla ludzi w trudnych sytuacjach (fot. Fotolia.com)

To zmieni twoje życie na zawsze

To zmieni twoje życie na zawsze
Jakub Müller

Jakub Müller

-

redaktor, Marketing przy Kawie

Jakub Müller

Jakub Müller

redaktor
Marketing przy Kawie

W branży marketingowej działa od 2005 roku. Autor kilkuset artykułów, felietonów, analiz i wywiadów w mediach internetowych i drukowanych. Współtwórca strategii marketingowych i prelegent na konferencjach branżowych. Wykładowca studiów podyplomowych z zakresu mediów i CSR-u.

Wiele mówi się dziś o kryzysie religii. Potrzeba duchowości oczywiście jednak istnieje, choćby w karykaturalnym wydaniu. Świetnie mają się więc przesądy, myślenie magiczne i zabobony. Tym, co naprawdę się zmieniło, są możliwości zarabiania na wiedzy tajemnej. Nowe perspektywy w tym zakresie otworzył Internet.

Tak zwana ezoteryka to wiedza tajemna, hermetyczna, przekazywana tylko wybranym. Ma dawać moc wpływania na rzeczywistość dzięki poznaniu tajemnych receptur, rytuałów lub posiadania właściwych artefaktów.

Towarzyszy jej synkretyczny zbiór teorii na temat działania rozmaitych energii, promieniowania czy many – mocy przenikającej wszystko, którą można zdobywać i tracić.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja