Zatrudniać specjalistów digital? A może ich wypożyczać…Zatrudniać specjalistów digital? A może ich wypożyczać…Zatrudniać specjalistów digital? A może ich wypożyczać…Zatrudniać specjalistów digital? A może ich wypożyczać…
Specjalistę digital marketingu można... leasingować (fot. Pixabay)

Zatrudniać specjalistów digital? A może ich wypożyczać…

Zatrudniać specjalistów digital? A może ich wypożyczać…
Dawid Wałęga

Dawid Wałęga

-

CEO, Digitalent

Dawid Wałęga

Dawid Wałęga

CEO
Digitalent

Manager i profesjonalista z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w branży reklamowej i marketingowej. Swoje pierwsze kroki w karierze zawodowej stawiał w agencji mediowej, jako specjalista od planowania i zakupu reklam w TV. Jednak od początku czuł, że to branża digitalowa, a szczególnie performance marketing jest dla niego najbardziej interesująca. Swoje umiejętności rozwijał, pracując dla jednego z największych międzynarodowych domów mediowych. W jego strukturach stworzył i rozbudował zespół specjalistów od performance marketingu. W tym czasie strategicznie współpracował z takimi firmami jak np. Play, Grupa Volkswagen, Pekao i Vectra. W 2016 r. rozpoczął kolejny etap swojej kariery, obejmując stanowisko prezesa agencji Mobehave, a następnie Peaksales. W obu spółkach pozyskał inwestorów strategicznych i obecnie koncentruje się na rozwoju firmy Digitalent. Specjalizuje się we wspieraniu organizacji w rozbudowie kompetencji marketingowych poprzez outsourcing i rekrutacje do nich wysokiej klasy specjalistów z obszaru marketingu.

Digital marketing to obszar, który dynamicznie się rozwija i wymaga od pracowników ciągłego doskonalenia umiejętności i aktualizowania wiedzy. Specjaliści tej dziedziny są poszukiwani na rynku pracy, ponieważ coraz więcej firm decyduje się na promocję swoich produktów lub usług głównie w internecie. Czy można zapewnić sobie pomoc odpowiedniego specjalisty, niekoniecznie go zatrudniając?

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja