Czy zastanawiałeś się nad zmianą swojego dostawcy mobilności? W motoryzacji zmienia się... wszystko - Marketing przy Kawie
Czy zastanawiałeś się nad zmianą swojego dostawcy mobilności? W motoryzacji zmienia się... wszystkoCzy zastanawiałeś się nad zmianą swojego dostawcy mobilności? W motoryzacji zmienia się... wszystkoCzy zastanawiałeś się nad zmianą swojego dostawcy mobilności? W motoryzacji zmienia się... wszystkoCzy zastanawiałeś się nad zmianą swojego dostawcy mobilności? W motoryzacji zmienia się... wszystko
Po samochód do kawiarni w centrum miasta (fot. Pixabay)

Czy zastanawiałeś się nad zmianą swojego dostawcy mobilności? W motoryzacji zmienia się… wszystko

Czy zastanawiałeś się nad zmianą swojego dostawcy mobilności? W motoryzacji zmienia się... wszystko
Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

-

dziennikarz, Marketing przy Kawie

Mateusz Lubczański

Mateusz Lubczański

dziennikarz
Marketing przy Kawie

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, na co dzień pisze o wszystkim, co związane z motoryzacją. Zafascynowany nowoczesnymi technologiami, fotografią oraz rynkiem gier komputerowych. W wolnym czasie (którego ma coraz mniej) przechodzi kolejne gry RPG lub nadgania serialowe zaległości.

Volkswagen chce zwiększyć swoją efektywność marketingową o 30 proc. do 2020 roku. I zamierza to zrobić bez zwiększania budżetu, który obecnie utrzymuje się na poziomie 1,5 mld euro. Motoryzacja zmienia się nie tylko w kwestii napędów. Ewoluuje także kontakt na linii klient – producent. A może już klient – dostawca mobilności?

Zamiast czterdziestu agencji na całym świecie, promocją Volkswagena będą zajmować się trzy ośrodki. Omnicom Group będzie odpowiadać za Europę i Amerykę Południową, WPP pojawi się w Ameryce Północnej, a Cheil zagra w Chinach.

Taki podział doskonale pokazuje, kto zaczyna się liczyć na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym. Teraz samochody projektuje się dla Chin.

Obecnie możesz przeczytać
1 artykuł dziennie

Zarejestruj się bezpłatnie, aby otrzymać dostęp do

4915 artykułów, newslettera

oraz informacji handlowych m.in. o wydarzeniach branżowych, usługach czy produktach wspierających marketing.

Masz już konto? Zaloguj się

Rejestracja